CEIPO CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CEIPO CERAMICHE

Producent: Ceipo Ceramiche

Ceipo Ceramiche działa na rynku od ponad 40 lat, specjalizując się w produkcji dachówek i lakierowanych osłon przeciwsłonecznych. Produkujemy dachówki jednobarwne lakierowane w 220 kolorach, które są dostępne zarówno w formie jednokolorowej, jak i w tak zwanej wersji „wędzonej”, w której jeden kolor jest mieszany z drugim. Ponadto nasza firma jest w stanie zaoferować różne rodzaje lakierów na zamówienie oraz na zamówienie klienta. Skorzystaj z naszego produktu i zostaw trwały ślad w czasie, niepowtarzalny i atrakcyjny styl, który trafia w wyobraźnię profesjonalistów i osób. Ceip Ceramics dystrybuuje swoją produkcję na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek