CASTIL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

CASTIL

Producent: CaStil

Wypicie porannej kawy na świeżym powietrzu, posiłek na świeżym powietrzu lub odpoczynek przy aperitifie to coś, na co wiele osób uwielbia, zwłaszcza gdy przestrzeń zewnętrzna jest urządzona z klasą i dbałością zarezerwowaną dla wnętrz, pod względem wzornictwa, ergonomii i funkcjonalność. Zainspirowani tą koncepcją, wspólnie z ATELIERNANNI opracowaliśmy krzesła i meble do siedzenia stworzone z myślą o przestrzeniach zewnętrznych, które mogą również wtapiać się we wnętrza, przynosząc naturalną estetykę wnętrza o każdej porze roku. czysty, świeży i kolorowy design. Do tej kolekcji wybraliśmy jeden materiał: metal. Wybór estetyki oraz połączenie naszych uznanych umiejętności produkcyjnych i nowej kultury projektowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek