CASALIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

CASALIS

Producent: Casalis

Casalis projektuje i produkuje nowoczesne aplikacje do wnętrz w oparciu o tekstylia, zarówno do mieszkań prywatnych, jak i do przestrzeni publicznych. Dywany, przedmioty i panele akustyczne, zarówno funkcjonalne, jak i artystyczne, spełniają najwyższe standardy. Ciekawość, szacunek i innowacyjność/odnowa są kluczowe. Ciekawość życzeń i potrzeb naszych klientów oraz innowacyjnych pomysłów naszych projektantów.

Szacunek dla dobrego i innowacyjnego designu, który daje projektantom możliwość rozwoju siebie, a nam możliwość zaskoczenia i zachwytu. Szacunek dla tradycyjnych ludzkich rzemiosł i umiejętności oraz ciekawość postępu technologicznego i najnowocześniejszych technik produkcji. Szacunek dla Natury i różnorodność surowców, które dostarcza nam ten świat: tworzymy produkty o długiej żywotności i ponadczasowym designie. Casalis oznacza ciekawość, szacunek i innowacyjność. Świadomy wybór.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek