CASALI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

CASALI

Producent: Casali

W stu krajach na całym świecie, w tym we Włoszech, Casali jest marką wzorcową będącą synonimem jakości, profesjonalizmu i pomocy technicznej w branży budowlanej.

Casali została założona w 1936 roku jako producent wyrobów do ochrony budynków przed działaniem wody i od tego czasu pracuje nad znalezieniem najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań, biorąc pod uwagę najnowsze osiągnięcia techniki budowlanej oraz potrzebę ochrony środowiska naturalnego jako cennego zasobu dla człowieka. W naszej bardzo długiej historii zdobyliśmy unikalne doświadczenie, oddając je do usług naszych klientów niezawodnymi produktami i systemami, aby rozwiązać nawet najbardziej wymagające problemy budowlane, przede wszystkim związane z hydroizolacją, a później z produktami do zapewniają komfort dźwiękowy i wysokiej jakości nawierzchnie sportowe.

Casali jest zorganizowana w czterech dywizjach (Membrany, Syntetyki, Syntetyczne Geomembrany i Akustyka) i jest dziś firmą zorientowaną na klienta, która opiera się na swoich wysoce wyspecjalizowanych produktach. Nasz historyczny Dywizja Membrana obejmuje: nowoczesną linię prefabrykowanych membran modyfikowanych na bazie bitumu (APP-SBS) opracowanych specjalnie dla pokryć dachowych i dużych konstrukcji, linię do zastosowań specjalnych (m.in. samozabezpieczających się metalowych membran laminowanych itp.) oraz linię hydroizolacji termicznych

Dział tworzyw sztucznych, który został wprowadzony w 1992 roku, obejmuje linię płynnych produktów hydroizolacyjnych, linię produktów konsolidujących azbest oraz linie żywic do posadzek przemysłowych i sportowych.

W końcu, Dział Syntetycznych Geomembran obejmuje innowacyjną linię ekokompatybilnych poliolefinowych membran hydroizolacyjnych dla budownictwa cywilnego i dużych konstrukcji, natomiast Dział Akustyki obejmuje linię produktów izolujących dźwięk od dźwięków powietrznych i kroków, zapewniających komfort akustyczny w budynkach.

Świat produktów Casali gwarantuje najlepszą technologię i wysoką jakość surowców, wszystko podlega ścisłej kontroli. Od 1996 roku proces produkcyjny Casali posiada certyfikat UNI EN ISO 9001, a firma jest certyfikowana do stosowania znaku CE. Casali została również nagrodzona licznymi międzynarodowymi i krajowymi certyfikatami w różnych krajach, w których prowadzi działalność – wszystkie potwierdzają wyjątkową wydajność i trwałość jej produktów, tak jak w przypadku membran hydroizolacyjnych Enduring Quality, które okazały się skuteczne po 30 latach od instalacji . We Włoszech zakłady produkcyjne Casali zajmują powierzchnię 25.000 mkw. (11 000 mkw. pod zadaszeniem) i są strategicznie zlokalizowane pomiędzy lotniskiem w Ankonie, stacją kolejową Falconara Marittima i portem morskim w Ankonie. Najnowocześniejsza technologia, innowacyjne rośliny i nieustanna dbałość o specyficzne wymagania naszych klientów to fundamenty naszej filozofii, która w centrum naszej pracy stawia ludzi (z ich ludzkimi i zawodowymi umiejętnościami), pozwalając na osiągnięcie prawdziwej syntezy między badaniami, projekty, produkty i usługi, aby zagwarantować właściwe rozwiązanie tradycyjnych i nowych problemów w stale rozwijającej się branży budowlanej na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek