CASALGRANDE PADANA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

CASALGRANDE PADANA

Producent: Casalgrande Padana

Casalgrande Padana została założona w 1960 roku w Casalgrande, w prowincji Reggio Emilia i od razu stała się firmą specjalizującą się w produkcji kamionki porcelanowej. To jest prawdziwe powołanie, które sprawiło, że ta rzeczywistość bardzo szybko zajęła znaczące miejsce w międzynarodowej panoramie tego sektora. Casalgrande Padana produkuje posadzki zewnętrzne, wewnętrzne, okładziny ścienne i dekoracje, a także pokrycia basenów i okładziny elewacyjne. Cała produkcja, która rośnie z roku na rok, jest zaprojektowana z poszanowaniem zasobów naturalnych, ochroną środowiska, przejmowaniem odpowiedzialności społecznej, zawsze wiedząc, jak zaspokoić potrzeby każdego klienta w dziedzinie architektury.

Firma od zawsze była zaangażowana w dziedzina projektów architektonicznych, wspierających ważne wydarzenia, takie jak Grand Prix, międzynarodowy konkurs, który został uruchomiony w 1990 roku i który co roku nagradza prace, które najlepiej uszlachetniają materiał produkowany przez Casalgrande Padana, czyli rozwiązania z gresu porcelanowego, nadające się do m.in. wiele zastosowań, które są w stanie uwolnić kreatywność wielu architektów i projektantów. Umiejętność produkcji ceramiki, którą możemy określić jako rozwiniętą, wraz z umiejętnością dostosowywania się do zmian, reagowania na ciągłe bodźce rynkowe, stawia tę firmę jako punkt odniesienia w tego typu produkcji, w całości Made in Italy, oraz poświęcona połączeniu technologii, wydajności i estetyki.

Podłogi i ściany do wnętrz, na zewnątrz, na basen i do wellnessUlivo to porcelanowa posadzka imitująca drewno, idealna do ciepłych i przytulnych wnętrz. Słoje sprawiają, że wygląda jak prawdziwe drewno, chociaż jego faktura sprawia, że jest szczególnie twarde i odporne. Dla wellness i basenów Casalgrande Padana oferuje Elementi, nieszkliwioną, ale zeszkloną gres porcelanowy. Materiał zaprojektowany tak, aby wytrzymać wszelkiego rodzaju obciążenia fizyczne, mechaniczne i chemiczne, doskonale sprawdza się na posadzkę w każdym środowisku związanym z basenem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oczywiście są duże powierzchnie antypoślizgowe, powstałe poprzez wyprofilowanie samego materiału, aby nie zużywały się z czasem.

Pietra Baugè to piękna mozaikowa dekoracja z kolekcji Pietre Native, inspirowana naturalnymi kamieniami, z wszystkie ich żyłki, różne kolory i konkretna faktura. Całość z gresu porcelanowego, ta mozaika jest wynikiem najnowocześniejszej technologii, łączącej technikę i estetykę, tworząc grę kolorów dla eleganckich wnętrz i dla tych, którzy chcą wyróżniać się dekoracją.

Casalgrande Padana, gres porcelanowy 100% Made in WłochyNie wszystkie firmy, takie jak Casalgrande Padana, mogą zaprezentować pewne „must have” zakorzenione w DNA, dzięki czemu będą rozpoznawalne na całym świecie. W rzeczywistości przede wszystkim mówimy o silnej włoskości, ze względu na produkcję 100% Made in Italy, która odbywa się nie wcześniej niż wiele eksperymentów w firmie, które doprowadziły do powstania nowych i niezwykle wydajnych materiałów, takich jak jako Bios Ceramics®, bioaktywna ceramika, ekologiczny i certyfikowany produkt do użytku wewnątrz i na zewnątrz, który posiada funkcje umożliwiające życie w każdym środowisku, przy jednoczesnym jego poszanowaniu. Są to ceramika antybakteryjna, samoczyszcząca, zdolna do redukcji zanieczyszczeń, odpowiednia również dla środowisk zdrowotnych. Wszystko to, nie zapominając o potrzebach projektantów i kreatywności projektantów. Z drugiej strony dążenie do doskonałości jest prawdziwym kamieniem węgielnym, który prowadzi firmę do monitorowania każdego małego kroku procesu produkcyjnego, od starannego sortowania surowców po przechowywanie, poprzez szlifowanie pasty, tworzenie płytek , do dekoracji. Każdy krok jest wykonywany i monitorowany przez wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych ekspertów.

Dzieje się tak, ponieważ jednym z celów Casalgrande Padana jest dostarczanie klientom rozwiązań, a nie tylko „prostych” produktów. Jej gres porcelanowy składa się wyłącznie z naturalnych surowców, które przetwarzane są w cyklu zamkniętym z bardzo niskim wpływem na środowisko, ale – przede wszystkim – zastosowania produktów znacznie przewyższają te oferowane na rynku referencyjnym, zarówno pod względem funkcji oraz dla rodzaju budynków, które mogą dobrze wykorzystywać te produkty. Ponadto firma oferuje wysoce profesjonalne usługi doradcze, wspierając architekta, projektanta i realizatorów budynku.

Zielona polityka Casalgrande PadanaCasalgrande Padana przywiązuje dużą wagę do zużycia i poszanowania zasobów naturalnych, ochrony środowiska , staranność stosowana w procesach technologicznych i przejmowanie odpowiedzialności cywilnej przy pracy na tak wysokim poziomie. Wykorzystanie energii jest zawsze zorientowane na zrównoważony rozwój, ale prawdziwą dużą innowacją jest przetwarzanie w cyklu zamkniętym, które pozwala na przetwarzanie i ponowne wykorzystanie wszystkiego, od odpadów od przetwarzania po ścieki. W ten sposób emisje są oczyszczane dzięki instalacjom doraźnym, a dostawcy dobierani są również zgodnie z ich polityką ekologiczną.

Do pieców wykorzystywany jest gaz metanowy, natomiast pomieszczenia ogrzewane są ciepłem przenoszonym przez maszyny, które odzyskują ciepło z tych samych pieców, generując koło korzyści. Energia elektryczna jest w całości wytwarzana we własnym zakresie, co prowadzi do bardzo dużych oszczędności energii, racjonalizacji procesów aż do tego, co możemy nazwać wielką dbałością o otaczające środowisko i ludzi, którzy pracują w Casalgrande Padana.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek