CASALA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 440 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 440 elementów

CASALA

Producent: Casala

Casala specjalizuje się w produkcji stylowych mebli kontraktowych, które wyróżniają się zarówno designem, jak i funkcjonalnością. „Projekt powiązany z funkcjonalnością” jest głęboko zakorzeniony w DNA naszej organizacji i odgrywa ważną rolę w procesie projektowania. Współpracujemy z czołowymi projektantami w naszej branży. Stuletnie doświadczenie w branży meblarskiej gwarantuje, że meble Casala oprócz wysokiej jakości oferują również duży komfort i łatwość użytkowania. Casala: Design połączony z funkcjonalnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek