CASA MAGNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CASA MAGNA

Producent: Casa Magna

Casa Magna to założona w 2017 roku portugalska marka produkująca luksusowe meble o wyrafinowanym i kosmopolitycznym designie. Nowoczesne meble, zaprojektowane i wyprodukowane w celu dostosowania do codziennego życia, Casa Magna ma na celu wprowadzenie nowego zwrotu do koncepcji projektowania mebli. Marka zrodziła się z potrzeby tworzenia luksusowych mebli do codziennego użytku, o wyjątkowych i wyrafinowanych wykończeniach, wnoszących elegancję i trzeźwość do każdej domowej przestrzeni. Wszystkie produkty Casa Magna są starannie wykonywane ręcznie, również dzięki oznakowaniu certyfikatów jakości. Wyrafinowany styl, bogaty w detale, umożliwił dyfuzję kolekcji Casa Magna na całym świecie, od Europy przez Amerykę po Azję.

Stałym celem Casa Magna jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości procesu produkcyjnego, stale inwestując w innowacje i technologie wdrożeniowe. Ponadto, zgodnie z rodzinną tradycją, każda kolekcja wykonywana jest na zamówienie, specjalnie ręcznie z poszanowaniem szczególnych potrzeb każdego klienta. Produkując na zamówienie i dzięki wsparciu technicznemu dedykowanego zespołu, każdy klient ma możliwość dostosowania każdego mebla w każdym elemencie: od wyboru tkaniny po esencję drewna lub koloru, metali, oprócz możliwości dostosowania środków lub innych szczegółów do potrzeb każdego projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek