CASA +39

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

CASA +39

Producent: Casa +39

Linea & Casa +39 rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku jako kontrakt, początkowo pracując na rynkach europejskich, ale wkrótce dotarła na tereny byłego Związku Radzieckiego, ujawniając od początku swoje naturalne predyspozycje do internacjonalizacji i stając się marką znaną na całym świecie.

Linea & Casa +39 stała się ważnym graczem w tej dziedzinie, zarówno na rynku meblarskim, jak i w obszarze kontraktowym, dzięki genialnemu pomysłowi na połączenie w symbiozie początków i wartości rzemiosła z zaawansowaną technologią. Celem jest oferowanie kompletnych środowisk, zarówno do wyposażenia najwspanialszych domów, jak i do obsługi wielogwiazdkowych międzynarodowych hoteli, jak również do wyposażenia biur dowolnej rangi.

Meble klasyczne, arcydzieło di Casa +39 zawarte w Katalog „Master” jest reprezentacją tradycji i rzemiosła, symbolem cennych wartości z przeszłości, które należy doceniać w każdej epoce. Jako podstawę tych wartości do naszych kolekcji wybierane są tylko najwyższej jakości materiały: lite włoskie drewno do wszelkich konstrukcji, stelaży, konsol i rzeźbionych łóżek

fornir wiśniowy, czeczot jesionowy, prawdziwe złoto i srebro do wykończeń, ręcznie robione zdobienia na lakierze powłoki, wszystkie malowane i lakierowane nietoksycznymi produktami.

Z biegiem lat, podążając za potrzebami rynku, Linea & Casa +39 poświęciła się również współczesnym i nowoczesnym stylom zawartym w „Maquillage” i „The New Sunrise” katalogi, tworząc kolekcje, które wkrótce stały się znane i podziwiane na całym świecie dzięki różnorodnym rozwiązaniom personalizacyjnym, z szeroką gamą materiałów. , tkaniny i wykończenia, które zapewniają wszystkie elementy potrzebne do zwycięskiego projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek