CARPETS CC BY CECILIA SETTERDAHL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów

CARPETS CC BY CECILIA SETTERDAHL

Producent: Carpets CC by Cecilia Setterdahl

Dywany CC Cecilii Setterdahl tworzą niepowtarzalne dzieła sztuki. Cecilia urodziła się i wychowała w Szwecji, ale zadzwoniła do kilku różnych krajów, przeniosła się do Szwajcarii w 1988 roku, a następnie do Dubaju w 2015 roku, gdzie zaistniała jej marka Carpets CC. Cecilia wystawiała zawodowo od 1987 roku na całym świecie, w tym w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych, zarówno jako artystka solowa, jak i kolektyw. Założenie studia było naturalnym postępem i wraz z czterema innymi kobietami otworzyli Bellevaux 5 w Neuchâtel, studio artystyczne, w którym skupiła się przede wszystkim na odważnych pracach akrylowych na płótnie.

Dywany CC narodziły się w 2013 roku po inspirującej podróży do Indii, gdzie Cecilia widziała, jak ręcznie robione są piękne dywany. Jako artystka Cecilia zdecydowała, że jej geometryczne obrazy będą idealnym wzorem na dywany, tworząc unikalne dzieła sztuki, które zdobią podłogi, a nie ściany.

Oszałamiające dzieła na zamówienie w odważnych kolorach i czystych formach geometrycznych są tworzone, a następnie nakładane na dywany , które są następnie produkowane jako część limitowanej serii lub jako specjalny egzemplarz dla ekskluzywnej serii CS. Wszystkie dywany są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości wełny i nici i są dostępne w różnych wykończeniach i rozmiarach.

„Moim celem jest stworzenie czegoś przy użyciu różnych geometrycznych kształtów, aby osiągnąć równowagę i harmonię obrazu. Lubię, gdy moja praca mówi coś, nie zawsze oczywistego, ale związanego z tytułem, który ma swoją tożsamość!”

3 miesiące na ukończenie tkacza dywanów.

Kolory są ręcznie farbowane, prane i suszone na świeżym powietrzu. Dywan wykonany jest z pół czesanej wełny nowozelandzkiej, co tworzy bardzo wytrzymały dywan. Każdy dywan można uzupełnić dodając jedwab (bambus) i/lub jedwab naturalny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek