CARPANELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

CARPANELLI

Producent: Carpanelli

Wierzymy, że nigdy nie należy zdradzać tradycji, pracującej z drewnem na znak odnowy. Dreszczyk to to, co robimy!

Umeblowanie oznacza nadanie sensu naszemu światu, przekształcając przestrzeń, w której żyjemy w miejscu

dopasowanym do naszego własnego sposobu bycia.

Przetłumaczenie przestrzeni w domu staje się czymś więcej niż Wystarczy dobrać elementy wyposażenia, aby wypełnić kontekst mieszkaniowy, który jest ramą naszego codziennego życia.

Dom stał się przestrzenią prywatną, postrzeganą jako oaza, w której można się schronić i zadbać o siebie. Wybór mebli staje się lustrem, w którym rozpoznajemy siebie, aby stworzyć scenerię, w której można czuć się komfortowo ze sobą i z innymi oraz określić charakter i styl życia tych, którzy je wybierają.

Rozpoczął się „Warsztat Carpanelli” produkcja mebli w 1919 roku nawiązująca do najlepszych włoskich tradycji wytwórczych i interpretująca kunszt najlepszych stolarzy ze współczesną wizją.

Pierwotnie urządzając najbardziej prestiżowe apartamenty mediolańskiej szlachty i ich letnie rezydencje w Brianza.

Dzisiaj Carpanelli kontynuuje swoją drogę tworząc meble o nowoczesnym wzornictwie, połączenie tradycji i innowacyjności wynikającej z umiejętnego wykorzystania naturalnych materiałów, takich jak drewno, metal, szkło i skóra, prowadzą graczy w prawdziwie oryginalnym wzornictwie mebli, wrażliwych na sposób, w jaki wyobraź sobie i pomyśl o naszym domu, w poszukiwaniu przestrzeni o eleganckim i przyjaznym wpływie wizualnym.

Zjednoczenie tradycji i inno tacja, która wynika z mądrego wykorzystania szlachetnych materiałów, takich jak drewno, metal, szkło, marmur i skóra, bohaterów oryginalnego projektu.

Kolekcje projektowane są w „LAB CARPANELLI” tak, aby interpretować kunszt najwyższej jakości szafek zgodnie z współczesna wrażliwość.

Eksperymenty, które mają swoje korzenie w wiedzy technicznej na temat tworzenia cenniejszych i najbardziej wyrafinowanych technik szafek artystycznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek