CARMENTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

CARMENTA

Producent: Carmenta

Dziś Carmenta jest uważana za jedną z najlepszych światowych firm z branży wellness, zaangażowaną w szereg sieci hotelowych i luksusowych projektów mieszkaniowych. Ze względu na nasz rosnący poziom zaawansowania technologicznego, Carmenta nadal interesuje znanych architektów, budowniczych i projektantów od USA po Indie.

Doradztwo:Carmenta, włoski producent kabin wellness, oferuje każdemu ze swoich klientów wysoko wykwalifikowany zespół architektów . Oprócz tego Carmenta posiada zespół inżynierów, którzy zapewniają wsparcie techniczne zarówno na etapie generowania pomysłów, jak i zarządzania projektami przy tworzeniu przestrzeni wellness, hoteli czy domowych SPA. Profesjonalne centrum odnowy biologicznej potrzebuje równowagi między techniką a estetyką

Materiały:Dział Badań i Rozwoju to bijące serce firmy. Technicy Carmenta badają, opracowują i testują wszystkie materiały używane z projektorów wewnętrznych i zewnętrznych do produkcji kabin wellness i kolekcji łazienkowych. Rezultatem jest szeroka gama materiałów o wysokiej wydajności: konstrukcyjnych, izolacyjnych, dźwiękoszczelnych, odpornych na wysokie temperatury, sztywnych, wodoodpornych i nadających się do recyklingu. Zastosowane technologie pozwalają na wykorzystanie tych materiałów w wielu branżach, nie tylko meblarskiej i boazerskiej, ale także w przemyśle lotniczym i morskim. zaprojektowane z poszanowaniem potrzeb i gustów klientów. Carmenta nadal dostarcza innowacyjne projekty, a także udoskonala klasyczne wzornictwo. Rozumiejąc, jak design i wellness różnią się na całym świecie, Carmenta oferuje w pełni zindywidualizowane usługi projektowe, które są w stanie wyprodukować kabiny wellness i opracować technologię, aby spełnić życzenia klientów.

Technologia: Carmenta ma szczęście produkować własne materiały i systemy technologiczne. pozwoliło nam opracować nie tylko różne typy kabin, ale także naszą gamę kabin o standardowych rozmiarach. Rozwijając naszą technologię we własnym zakresie, jesteśmy w stanie tworzyć zrównoważone rozwiązania, które pomagają obniżyć zużycie energii elektrycznej i zapewniają wyjątkowe wrażenia klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek