CARMEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CARMEC

Producent: Carmec

Firma CARMEC srl została założona w 1966 roku, rozwijając się od skromnych początków dzięki koncentracji na cywilnych i przemysłowych urządzeniach dźwigowych i przeładunkowych. W 1990 roku firma rozpoczęła produkcję systemów parkingowych, korzystając z doświadczenia zdobytego przy produkcji pierwszych włoskich podnośników samochodowych w 1976 roku. Dziś CARMEC może zaprojektować i zbudować każdy rodzaj systemu parkingowego według specyfikacji klienta. Produkty posiadają certyfikat CE zgodnie z obowiązującymi dyrektywami kontroli jakości. Jakość i niezawodność produktów gwarantuje ponad 45 lat pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek