CARLO CIVERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

CARLO CIVERA

Producent: Carlo Civera

Misją Carlo Civera jest projektowanie i budowanie bezobsługowych terenów zielonych o nowoczesnym i niestandardowym designie. Jest to możliwe dzięki naszej produkcji półnaturalnych sztucznych roślin i sztucznych ogrodów wertykalnych, charakteryzujących się wysokim włoskim kunsztem i wynikiem dziesięcioleci inwestycji w badania i rozwój. Nasz zespół składa się z projektantów, techników i projektantów, którzy pracują razem, aby wspierać klienta na wszystkich etapach projektu, od stworzenia pomysłu do jego pełnej realizacji.

Wykonywaliśmy ważne projekty dla klientów prywatnych oraz włoskich i międzynarodowych takie firmy jak Boggi, Sonae Sierra, Ford, Banca d'Italia, Banca di Asti, Generali, Fondital i Sana Hoteles, rozszerzające nasz rynek na całą Europę. Doświadczenie zdobyte w ponad 60-letniej działalności pozwoliło nam stać się liderem we Włoszech oraz punktem odniesienia dla projektantów i architektów w dekorowaniu bezobsługowych przestrzeni zielonych.

Od 1954 roku specjalizujemy się w sztucznych roślinach i sztucznych kwiatach sztucznychW styczniu 1954 Carlo Civera wraz z żoną Marią otwiera w Brescii, w Contrada Santa Croce, małe laboratorium rzemieślniczej produkcji sztucznych i półnaturalnych roślin na prawdziwym drewnie. nowości w tamtych latach i do dziś znane z wysokiej jakości materiałów i dokładności wykonania detali. Nasze sztuczne rośliny są idealne do dekoracji każdej przestrzeni, w której naturalna roślina nie mogłaby rosnąć: stanowią idealne połączenie piękna rzeczywistości z funkcjonalnością sztucznego. Wysoką jakość naszych sztucznych roślin można znaleźć również w naszych projektach sztucznych ogrodów wertykalnych, często wybieranych do tworzenia relaksujących i scenograficznych terenów zielonych.

Wysoce realistyczne w dotyku i wzroku sztuczne kwiaty syntetyczne, w każdym szczególe imitujące rzeczywistość. Doświadczenie naszego Floral Designera pozwala nam wyjść poza prostą kompozycję kwiatową łącząc kreatywność i pasję do projektowania. Nasze kreacje to odważne stwierdzenia, które wykorzystują formę, kolor i prostotę, aby uzyskać dramatyczny efekt. Nasze kompozycje kwiatowe podbijają nie tylko klientów prywatnych, ale także marki high fashion, takie jak Maison Gattinoni. Idealnie nadają się do dekoracji pokoi hotelowych, restauracji, sklepów, biur, witryn sklepowych i każdego otoczenia, które wymaga dodatkowego akcentu koloru.

Podobnie jak w przypadku porostów i sztucznych ogrodów wertykalnych, Carlo Civera tworzy również niestandardowe obrazy i ściany przy użyciu sztucznych kwiatów: wyobraź sobie sufit pokryty kwiatami czy ściana pokryta różami, efekt scenograficzny tych florystycznych rozwiązań jest świetny.

Dlaczego wybraliśmy nasze Ogrody Wertykalne? Bo zrobiliśmy to dla Ciebie.

Nie realizujemy standardowych modeli: słuchamy do potrzeb klienta i tworzymy na zamówienie sztuczne ogrody wertykalne, od wielkości i kształtu po dobór roślin i ich rozmieszczenie. Nasze sztuczne ogrody wertykalne są odpowiednikiem włoskiego kunsztu wysokiej jakości, będącego wynikiem dziesięcioleci inwestycji w badania i rozwój.Konstrukcja naszych ogrodów jest jedyna w swoim rodzaju, tylko 4cm głębokości można ją łatwo zainstalować wszędzie. Nie używamy gąbki ani ubrań z ekspandowanego polietylenu, ponieważ są one odpowiednikiem złej jakości, zwłaszcza przez długi czas.

Każdy pionowy ogród zrealizowany sztucznie w warsztatach Carlo Civera może być zainstalowany w całych Włoszech przez naszą firmę. personel.

Śledzimy projekt od początku do końca, aby zadbać o każdy szczegół, nawet podczas układania pionowej ściany roślin. Do montażu używamy ręcznie robionych konstrukcji hokejowych, które są zabezpieczone najwyższej jakości wkrętami, po określeniu na podstawie próby rozrywania ściany lub materiału powlekającego.

Produkt roku: sztuczny porostEwolucja porostu stabilizowanego w wersji sztucznej. Carlo Civera przez lata zawsze eksperymentował z nowymi sposobami wprowadzania natury do przestrzeni murowanych tworzonych przez człowieka. Z tej „zielonej” filozofii wywodzi się pomysł wykorzystania sztucznych porostów do tworzenia bezobsługowych ram roślinnych i sztucznych ogrodów wertykalnych charakteryzujących się dużym efektem wizualnym. Dzięki właściwościom nowego produktu Carlo Civera może wykonać wiele kreatywnych projektów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zaspokajając potrzeby każdego klienta. Nasze sztuczne porosty wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów sztucznych, które są w stanie odtworzyć naturalne odcienie porostów oraz charakterystyczne dla nich cechy kwiatowości i miękkości.

Podobnie jak w naszych sztucznych ogrodach wertykalnych nie lubimy standardów i dlatego zdecydowaliśmy, że istnieje możliwość dostosowania każdego detalu, takiego jak

• wymiary ościeżnicy lub ściany do wykonania

kolor ramy

Dzięki sztucznemu porostowi Carlo Civera łączy w swoich projektach zarówno aspekty techniczne, jak i estetyczne aspekt z jednym budżetem. Główną cechą tego materiału (podobnie jak w przypadku porostów stabilizowanych) jest w rzeczywistości wysoka izolacyjność akustyczna. Nie ma też ładunku bakteryjnego, nie przyciąga kurzu, jest ognioodporny, niepożądany dla owadów, nie rośnie, nie należy go przycinać ani nawadniać. Nasz sztuczny porost wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiałów anty UV, odpornych na działanie promieni słonecznych i czynników atmosferycznych.

Dzięki temu może być stosowany w każdym projekcie, który wymaga włączenia stref zielonych „bez kosztów utrzymania”.

Nasz sztuczny porost to wykonane z bardzo wysokiej jakości sztucznych materiałów, które są w stanie odtworzyć naturalne odcienie porostów oraz charakterystyczne dla nich cechy kwiecistości i miękkości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek