CARAVITA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CARAVITA

Producent: Caravita

CARAVITA® to jedna z wiodących marek luksusowych rolet przeciwsłonecznych i żagli przeciwsłonecznych. Naszym celem jest opracowywanie i produkcja trwałych, najwyższej jakości produktów zaciemniających. Produkty spełniające życzenia i wyobraźnię naszych najbardziej wymagających klientów. To, co zaczęło się w 1993 roku od naszego pierwszego sukcesu modelu „Riviera”, konsekwentnie rozwijało jedyny w swoim rodzaju system zaciemniania. Aluminium i stal nierdzewna to podstawa naszych konstrukcji, gwarantująca solidność i długowieczność. Pomysłowe mechanizmy zapewniają wygodną i łatwą obsługę. Nasze ubrania są odporne na słońce i deszcz. Wniosą na taras kolorową lub dyskretną elegancję. Te fakty oraz ręczne wykonanie przez odpowiedzialnych i wykwalifikowanych pracowników są podstawą naszego sukcesu. CARAVITA® stała się synonimem jakości i designu. Różnorodność możliwości projektowych robi wrażenie na projektantach i architektach na całym świecie. Wielu naszych wyspecjalizowanych sprzedawców na całym świecie zapewnia lokalne usługi i wsparcie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek