CAPOCUÒCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CAPOCUÒCO

Producent: Capocuòco

Kuchnie na świeżym powietrzu capocuòco zapewniają najlepsze, najbardziej kompletne doświadczenie w zakresie hostingu na świeżym powietrzu. Każda jednostka jest projektowana, produkowana i instalowana z myślą o jednym – radości ze wspaniałej kuchni, wysokiej klasy designu i miłości do goszczenia w zaciszu własnego podwórka, ogrodu lub tarasu. Marka capocuoco to znacznie więcej niż gotowanie na świeżym powietrzu. Chodzi o ludzi, którzy spotykają się, łączą i celebrują życie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek