CAPDELL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 203 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 203 elementów

CAPDELL

Producent: Capdell

Capdell narodził się z tradycji pracy z naturalnym drewnem. Wyobrażanie sobie, rzeźbienie…

Ponad 50 lat kompromisu z kulturą projektowania. Zaangażowany w przekształcenie tego wspaniałego materiału w inspirację. Aby tworzyć wygodne, funkcjonalne i ponadczasowe produkty.

Projektanci i architekci tacy jak Carlos Tiscar, Claesson Koivisto Rune, Edeestudio, Fiorenzo Dorigo, Fran Silvestre, Francesc Rifé, Gabriel Teixidó, Kazuko Okamoto, Lucy Kurrein, Marcel Sigel, Mario Ruiz, Patrick Norguet , Rafa Ortega, Salvador Villalba, Vicent Martínez, Vicente Soto czy Yonoh wnieśli znaczący wkład w tworzenie ekskluzywnych produktów dla Capdell.

Ich projekty mają na celu maksymalizację możliwości dostosowania do każdego wnętrza lub przestrzeni zewnętrznej, dzięki wielu kombinacji materiałów , tony i tekstury. Wiele różnych linii krzeseł, foteli, foteli wypoczynkowych i stołów o cechach estetycznych i funkcjonalnych dopasowanych do wszelkich potrzeb przestrzennych.

Krzesła Capdell stały się punktem odniesienia dzięki zastosowaniu najnowszych materiałów, innowacyjnych projektów i wyróżniającego się współczesnego stylu. Dodając do produktów nowe technologie i materiały, szukając zaspokojenia potrzeb ludzi.

Jako punkt odniesienia w projektowaniu i aby stać się skórą rynku, Capdell mocno wierzy w projektowanie jako element jedności ludzi i otoczenia, licząc z profesjonalistą i wykwalifikowany zespół z globalną perspektywą.

Ponad 50 lat tradycji i międzynarodowej obecności są wynikiem kompromisu, uczciwości i powołania do służby każdej osoby tworzącej Capdell.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek