CAMINETTI MONTEGRAPPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 130 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 130 elementów

CAMINETTI MONTEGRAPPA

Producent: Caminetti Montegrappa

Od 1976 roku Caminetti Montegrappa zawsze projektuje i produkuje piece, kotły, kominki i wkłady, które zapewniają komfort i naturalne ciepło w Twoim domu.

Włoski design i technologia, obsługa klienta i siła handlowa przekazują poczucie stale zmieniającej się firmy

profesjonalny niezawodność, pasja i dbałość o szczegóły to kluczowe słowa rzeczywistości biznesowej, która zawsze stawiała na jakość na wszystkich poziomach: od organizacji po produkcję.

Caminetti Montegrappa należy do grupy Inviflam, europejskiego lidera w produkcji urządzeń dla ogrzewanie domowe biomasą.

OD TRADYCJI RZEMIOSŁA DO PRZEMYSŁU ZARZĄDZANIAFirma znajduje się w Pove del Grappa (prowincja Vicenza) u podnóża Monte Grappa, na obszarze niegdyś bogatym w kamieniołomy i poświęconym wydobyciu marmuru.

Ponad 40 lata temu i dzięki doświadczeniu, wiedzy technicznej i kunsztowi kamieniarzy z Pove, firma rozpoczęła produkcję kominków ogniotrwałych i marmuru okładziny do kominków, które do dziś wykonywane są z taką samą starannością rzemieślniczą.

Działalność ta przez lata utrzymywała się poprzez produkcję nowych produktów: kominki zamknięte na drewno i pellet, piece na drewno i pellet, pellet kotły i wkłady.

Nieustanne inwestycje i stopniowy postęp firmy od lat 70-tych wyznaczają jej przemianę z rzemiosła w zarządzanie.

Obecnie Caminetti Montegrappa słynie z możliwości oferowania najnowocześniejszych -artystyczne urządzenia, zwłaszcza na pellet, które mogą zastąpić lub zintegrować domowe systemy grzewcze, gwarantując maksymalną wydajność i długi okres użytkowania, wysoką wydajność i niską emisję.

POSZERZONA SIEĆ PROFESJONALISTÓW NA TERYTORIUM Caminetti Montegrappa sprzedaje swoje produkty we Włoszech i za granicą za pośrednictwem rozległa sieć Dystrybutorów i Agentów Kwalifikowanych Centra Wsparcia Technicznego (CAT).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek