CALZOLARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

CALZOLARI

Producent: Calzolari

Calzolari to włoska firma specjalizująca się w meblach miejskich, założona w 1964 roku, która z biegiem czasu zdobyła duże doświadczenie w pracy z różnymi gminami i może pochwalić się długoletnią współpracą z głównymi grupami na poziomie krajowym (Autostrade Italiane, Eni spa, Autogrill spa, Koleje Włoskie , itp.).

Szeroka gama produktów oferowanych przez Calzolari może być z powodzeniem stosowana zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych przestrzeniach publicznych. W rzeczywistości odporność na wandalizm, brak konieczności konserwacji i długa żywotność produktów to cechy, które pozwalają znaleźć najlepsze rozwiązanie najczęstszych problemów w miejscach publicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek