CACCARO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CACCARO

Producent: Caccaro

W 1958 Caccaro zaczęło projektować i produkować systemy przechowywania, aby pomóc ludziom lepiej zorganizować ich przestrzeń domową. Firma została założona w celu przekształcenia ściany z pasywnego elementu konstrukcyjnego w aktywną obecność projektową, produkując systemy szaf, szafek i szafek. Salvino Caccaro założył firmę pod koniec lat pięćdziesiątych w prowincji Padwa. Jego marzeniem było stworzenie mebli, które przetrwają lata, łącząc styl, piękno, funkcjonalność i wysokiej jakości materiały. Firma szybko stała się jednym z symboli doskonałości Made in Italy na całym świecie. To właśnie z drugą generacją Caccaro firma zrobiła wielki krok naprzód. Firma nie skupiła się tylko na części sypialnej, ale wyszła poza tradycyjną koncepcję szafy, aby zbadać ideę samego systemu przechowywania. Podczas gdy Caccaro otrzymało bardziej korporacyjną strukturę, firma była w stanie stale dbać o jakość i dostosowywanie. Dziś Caccaro projektuje i produkuje zintegrowane meble, aby tworzyć unikalne i bardzo charakterystyczne przestrzenie domowe - od sypialni po salony.

Made in Italy systemy przechowywania i akcesoria Caccaro Caccaro zawsze oferowało unikalne, trwałe i funkcjonalne meble do rozrywki i życia, które nadal rozkoszować się z czasem. Firma nieustannie dąży do perfekcji i badań, zachowując podstawowe wartości Caccaro i przestrzegając standardów Made in Italy, które zapewniły firmie międzynarodowy rozgłos. Każdy produkt jest wytwarzany w całości we Włoszech, przestrzegając zasad całkowitej jakości

w rzeczywistości firma była jedną z pierwszych w kraju, która przyjęła zaawansowane systemy malowania na bazie wody. Kolekcja Freedhome wykorzystuje potencjał przechowywania każdej ściany, dostosowując się do wielu wymiarów. Jest to rewolucyjna koncepcja przechowywania, która pozwala użytkownikom na reinterpretację i radykalne odnowienie ich domowego krajobrazu. Dzięki Freedhome ściana może zostać przekształcona z powierzchni, która jedynie podtrzymuje konstrukcję domu, w użyteczny pionowy element, który odpowiada na potrzeby użytkowników i optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Koncepcja modułowa jest sercem Freedhome, którego innowacyjne elementy funkcjonalne i wymiary sprawiają, że jest on całkowicie elastyczny i można go dostosować do każdego kontekstu. Rozwiązanie Freedhome obejmuje szafę Roomy ze zintegrowanym telewizorem i różnymi modułami, które można łączyć zgodnie z osobistymi potrzebami. Szafa Grafik posiada przesuwane drzwi, łączy różne kolory, aby harmonizować z tłoczonymi powierzchniami

jej moduły można dostosować do gustu i funkcji. Wszechstronne rozwiązanie zarówno do salonu, jak i do sypialni, szafa Grid jest dostępna w dwóch szerokościach z szufladami i otwartymi przegródkami. Model jednodrzwiowy jest węższy i oferuje miejsce do przechowywania zawartości kieszeni, podczas gdy wersja dwudrzwiowa jest szersza i może pomieścić przedmioty i książki. Cabina, modułowa garderoba z drewna, została pomyślana jako otwarta przestrzeń, która wykracza poza koncepcję przechowywania, aby stać się prawdziwym meblem. Jest to część rodziny Freedhome, w tym przypadku z pionowym wspornikiem, ale bez drzwi lub paneli bocznych, dzięki czemu zawartość jest widoczna. Dostępna zarówno w rozwiązaniach liniowych, jak i narożnych, wszechstronność Cabina może dostosować się do każdej przestrzeni i połączyć z innymi modułami Freedhome.

Szafki, komody i łóżka Caccaro Wszystkie meble Caccaro pomagają ludziom wymyślać idealne przestrzenie życiowe. Caccaro oferuje nieskończone możliwości dodawania przestrzeni i elementów, takich jak zazębiające się puzzle, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć wiele pomieszczeń do gotowania, jedzenia, pracy i odpoczynku. Przestrzenie Caccaro są zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby i zastosowania. Kolekcje Medium Storage dają swobodę aranżacji przestrzeni domowej, łącząc kilka opcji estetycznych z różnymi cechami technicznymi

szeroką gamę można zastosować zarówno w przestrzeni dziennej, jak i części sypialnej. Side to drewniany kredens z drzwiami na zawiasach. Wykracza poza pojęcie przechowywania, stając się unikalnym meblem, który wykorzystuje przestrzeń w funkcjonalny i osobisty sposób.

View to wieszak sufitowy, który spełnia różnorodne funkcje. Umieszczony w pobliżu wejścia może stać się funkcjonalnym wieszakiem na ubrania, natomiast na otwartej przestrzeni stanie się doskonałym przegrodą pomieszczenia. Dostępny w różnych wykończeniach i materiałach, jest idealnym wyborem do kreatywnego umeblowania przestrzeni domowej.

Caccaro przygląda się również uważnie częściom sypialnym i łóżkach, uwalniając je od podstawowych elementów i zagłówków, aby zaoferować klientom jeszcze większą funkcjonalność i estetyczna wszechstronność. Firma produkuje łóżka w różnych kolorach, kształtach i tkaninach, zwracając szczególną uwagę na ergonomię i materiały, a także funkcje technologiczne, takie jak regulowane systemy nagłośnienia i oświetlenia, aby stworzyć prawdziwie przyjazne miejsca do spania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek