BUXKIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

BUXKIN

Producent: Buxkin

Buxkin to holenderska firma, która opracowuje tekstylne pokrycia wykonane z trwałych materiałów. Firma została założona w 2015 roku w celu stworzenia gamy produktów, które tworzą ciepłą, przyjemną i ekscytującą atmosferę jako obiekt projektowy.

Buxkin opiera się na głęboko zakorzenionej i wspólnej pasji do tekstyliów, która została osiągnięta dzięki doświadczenie zawodowe zdobyte w szwajcarskiej firmie Ruckstuhl przez założycieli. Dlatego założyciele połączyli swoją pasję z ideą zrównoważonego rozwoju, pracując z materiałami naturalnymi i pochodzącymi z recyklingu, skupiając się głównie na listwach i prążkowanych strukturach.

Kolekcja Buxkin RibbedBuxkin Ribbed to nie tylko okleiny ścienne z mocnym wzorem graficznym, ale także produkt o znaczącym pozytywny wpływ na akustykę. Odkąd Buxkin rozpoczął swoją kolekcję żebrową, struktury żebrowe wydają się być bardziej obecne niż kiedykolwiek w materiałach architektonicznych. Dzięki przyjaznym dla środowiska komponentom materiału Buxkin's Ribbed, w połączeniu z zaletami akustycznymi 3D oraz nieskończoną liczbą przyszłych zastosowań materiałów i wariantów użebrowania, Buxkin Ribbed jest przyszłościowe. Ribbed zostało nagrodzone w 2016 roku przez Maximus Design.

Materiały Buxkin: skóra z recyklingu i filc wełniany z recyklingu Wybór, aby zacząć od skóry z recyklingu, wziął się prosto z serca. Właściciele pokochali intrygującą, niepowtarzalną strukturę skóry z recyklingu. Aby w pełni cieszyć się skórą, potrzebne są wszystkie ludzkie zmysły

od wyglądu po dotyk i zapach. Materiał jest prawdziwym zamiennikiem prawdziwej skóry. Dzięki szerokości i dostawie na rolce możliwa jest nieskończona aplikacja.

Kolejnym bardzo cenionym materiałem biobazowym jest filc z owczej wełny oraz wersja z recyklingu filcu wełnianego. Od lat wykorzystywana jest we wnętrzach do wykonywania przegród i dywaników. Aby produkt był w pełni doceniany w autentycznych środowiskach. W połączeniu z wyjątkową skórą z recyklingu, miękką wełną i szorstką skórą z recyklingu w paski stanowią ekscytującą kombinację. Współczesne zastosowanie autentycznego rzemiosła. Wykonane ręcznie w lokalnych warsztatach. Doskonały do stosowania na podłodze. Jednak również jako okładzina ścienna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek