BURLINGTON BATHROOMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 193 - 216 z 216 elementów
Pokazuje 193 - 216 z 216 elementów

BURLINGTON BATHROOMS

Producent: Burlington Bathrooms

Burlington Bathrooms to firma produkująca meble łazienkowe inspirowana brytyjskim designem. Burlington jest liderem w tradycyjnym projektowaniu łazienek, oferując szeroki wybór w epokach wspaniałego wzornictwa. Z siedzibą w Wielkiej Brytanii, dobrobyt Burlington jest wynikiem kompletnych kolekcji, które zostały fachowo zaprojektowane, aby imitować misterne detale tradycyjnych epok, jednocześnie wytrzymując współczesną funkcjonalność.

Kolekcje oddają prawdziwą istotę wspaniałych projektów z epok historycznych, obejmujących Edwardian, wiktoriański, klasyczny, współczesny i unikalny styl Belle Epoque. Skrupulatnie sparowany z najnowszą technologią, w tym z powłoką Stayclean Nano glazurą na wszystkich miskach WC, opcjami tarcz ceramicznych na mosiężnych i wszystkich prysznicach z bezpieczną pracą termostatyczną, Burlington bez wysiłku łączy najwyższą wydajność z niezrównanym klasycznym wzornictwem. Dzięki temu pomysłowemu połączeniu Burlington jest niezaprzeczalnym wyborem dla tradycyjnych, ponadczasowych rozwiązań łazienkowych na wiele lat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek