BULO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

BULO

Producent: Bulo

Firma Bulo z siedzibą w Mechelen w Belgii została założona przez Waltera Busschop w 1963 roku. Ze skromnego metalowego postumentu na dokumenty Bulo przekształciło się w firmę, która produkuje szeroką gamę designerskich mebli. Obecny CEO Carlo Busschop jest trzecim pokoleniem.

Bulo zawsze tworzy meble, które stawiają na design na pierwszym miejscu, z duchem innowacji, które nie tylko spełniają wymagania funkcjonalne, ale także zwiększają jakość pracy i życia zarówno dla jednostki, jak i organizacja. Nasze własne studio projektowe zapewnia ponadczasowe produkty i wzornictwo.

Współpraca między wewnętrznym zespołem projektowym Bulo a lokalnymi i międzynarodowymi projektantami, takimi jak Jean Nouvel, Alain Berteau, Vincent Van Duysen, Claire Bataille & Paul ibens i Stéphane Beel gwarantuje wiele różne podejścia. Duża część naszych kolekcji jest projektowana przez architektów. Wspólnie używamy tego samego języka projektowego podczas tworzenia naszych mebli, co zapewnia im wysoką jakość architektoniczną.

Przez reedycję belgijskich projektów z XX wieku, takich jak kolekcja SL pierwotnie zaprojektowana przez belgijskiego architekta Léona Stynena w 1958 roku na Wystawę Światową w Bruksela i kolekcja Jules Wabbes by Jules Wabbes, Bulo udowadnia, że mocno wierzy w ponadczasowy belgijski design.

Bulo wyprzedza trendy, zanim konsument zda sobie sprawę z jego potrzeb. Nie powstrzymuje to jednak Bulo przed tworzeniem mebli osobistych, estetycznych i inteligentnych. Efektem końcowym jest szeroka kolekcja Bulo, która jest niezwykle zróżnicowana. Opierając się świadomie na własnym studiu projektowym, Bulo jest również w stanie odpowiedzieć na specyficzne wymagania klientów, które można przełożyć na nowe koncepcje pracy i optymalne środowisko pracy. Jako takie Bulo nadaje kształt swojej roli społeczno-gospodarczej: projektowanie nie jest synonimem nadmiaru, ale sposobem na lepszą pracę, na lepsze życie.

Z pomocą Bosq, naszej siostrzanej firmy specjalizującej się w okleinach i stolarce, Bulo może dostarczyć produkty na zamówienie o wyjątkowej jakości. Dzięki umiejętnościom i miłości do rzemiosła od ponad 50 lat Bulo pozostaje wierny tworzeniu pięknych, innowacyjnych mebli, które inspirują i wspierają swoje środowisko.

Współpraca między wewnętrznym zespołem projektowym Bulo a lokalnymi i międzynarodowymi projektantami, takimi jak Jean Nouvel, Alain Berteau, Vincent Van Duysen, Claire Bataille & Paul ibens oraz Stéphane Beel gwarantują wiele różnych podejść. Duża część naszych kolekcji jest projektowana przez architektów. Wspólnie używamy tego samego języka projektowego podczas tworzenia naszych mebli, co zapewnia im wysoką jakość architektoniczną.

Przez reedycję belgijskich projektów z XX wieku, takich jak kolekcja SL pierwotnie zaprojektowana przez belgijskiego architekta Léona Stynena w 1958 roku na Wystawę Światową w Bruksela i kolekcja Jules Wabbes by Jules Wabbes, Bulo udowadnia, że mocno wierzy w ponadczasowy belgijski design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek