BT45

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

BT45

Producent: BT45

Opracowane przez BauTeam i wyprodukowane w Niemczech zgodnie z surowymi kryteriami jakości, przy użyciu wyłącznie komponentów pochodzących od najlepszych europejskich dostawców, kuchnie BT45 są wynikiem tego, co dzieje się, gdy łączą się doskonałe materiały i rozwiązania projektowe. Kuchnie BT45 wyposażone są w pełen zestaw wyrafinowanych akcesoriów wykonanych z czarnego dębu i wykończonych w matowym czarnym wykończeniu. Ten luksusowy zestaw akcesoriów został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech z zachowaniem stylu i treści, dzięki czemu kuchnie BT45 nigdy nie zostaną przeoczone. Otwórz swój umysł na symfonię designu o bezproblemowej i nienagannej formie, jakości i materiałach, jaką jest BT45. Dzięki technicznej elegancji i skrupulatnie dopracowanym detalom, BT45 jest wynikiem, gdy design i jakość płynnie łączą się z technologią i innowacją.

Droga do Twojej wymarzonej kuchniOd 1921 roku nasze kuchnie opowiadają historię kreatywności i niemieckiego designu, które są ze sobą na zawsze związane do innowacji i jakości. Wszystkie komponenty są produkowane i w pełni montowane w Niemczech zgodnie z rygorystycznymi standardami przy użyciu technologii skanowania laserowego. Daje to naszemu zespołowi całkowitą pewność, że zapewniamy doskonałe wykonanie, którego raczej nie znajdziesz u lokalnych stolarzy. Dbałość o szczegóły, najlepsze materiały i innowacyjność wzornicza – wszystko razem płynnie współpracują, aby ożywić ekskluzywną, niemiecką kuchnię skrojoną na miarę. Nie chodzi tylko o osiągnięcie pięknej estetyki, kuchnie na wymiar zapewniają niezawodność i spokój ducha. Długotrwała kuchnia w Twoim domu są wynikiem tego, co się dzieje, gdy łączą się doskonałe materiały i rozwiązania do planowania. Projektanci kuchni BT45 wnoszą do swojej pracy najwyższy poziom doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu i są dumni z przestrzegania tych standardów w każdym projekcie. Piękne wykończenia, takie jak brązowe szkło, lustro, marmur i okleiny z drewna w dotyku, wnoszą do Twojej kuchni teksturę i luksus.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek