BRUNO PARQUET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BRUNO PARQUET

Producent: Bruno Parquet

Pierwsza firma BRUNO GB powstała w 1929 roku i zajmowała się piłowaniem oraz handlem drewnem. W kolejnych latach działalność ta została zintegrowana z produkcją i sprzedażą podłóg drewnianych. 90 lat działalności i zaangażowane 4 pokolenia sprawiły, że BRUNO PARQUET jest firmą o wysokich kwalifikacjach i profesjonalizmie, wyróżniającą się szeroką gamą produktów, dbałością o klientów oraz szacunkiem dla środowiska i wpływu społecznego. Profesjonalna wiedza o drewnie, wysokiej jakości surowce, zrównoważony łańcuch dostaw i sprawdzony proces produkcji sprawiają, że Bruno Parquet to doskonałość made in Italy. Wszystkie produkty Bruno posiadają oznakowanie CE i są zgodne z normami wymaganymi przez najnowsze przepisy europejskie. Testy laboratoryjne są regularnie przeprowadzane na przykładowych produktach w celu potwierdzenia ich wysokiej jakości. Ponadto Bruno Parquet opracowało projekt LEGNOARIA+: naturalne wykończenie powierzchni olejem ze 100% zawartością ciał stałych i bardzo niską emisją LZO (Lotnych Związków Organicznych), które spełnia najbardziej restrykcyjne europejskie przepisy dotyczące emisji do środowiska i wnętrz. Ekologiczny zabieg, który intensyfikuje miękki i naturalny wygląd słojów drewna, a jednocześnie zapewnia doskonałą odporność na duży ruch pieszy. Wybór podłogi drewnianej BRUNO oznacza wybór produktu gwarantowanego, będącego efektem wieloletniej tradycji, w której wykorzystano w pełni ten ważny surowiec naturalny, jakim jest drewno. Oprócz swojej elegancji i walorów estetycznych, podłoga drewniana posiada inne cechy użytkowe. Na przykład drewno jest doskonałą naturalną izolacją akustyczną i cieplną, co pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie psychofizyczne człowieka. Bruno to pasja do drewna, rodzinna historia zbudowana z dynamicznych tradycji, które zaspokajają pragnienia tych, którzy chcą żyć zdrowo w swoim domu z ekologicznych, naturalnych materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek