BRUNNER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 415 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 415 elementów

BRUNNER

Producent: Brunner

Ta rodzinna firma założona w 1977 roku jest prowadzona przez Helenę i Rolfa Brunnerów, aw drugim pokoleniu przez dr Marca Brunnera i Philipa Brunnera. Brunner zatrudnia ponad 500 pracowników. Jej segmenty biznesowe obejmują opracowywanie, produkcję i sprzedaż wysokiej jakości krzeseł, stołów i mebli kontraktowych do budynków biurowych i administracyjnych, przestrzeni publicznych oraz placówek opiekuńczo-zdrowotnych. Firma z siedzibą w Rheinau w Niemczech opracowuje i produkuje swoje produkty całkowicie we własnym zakresie i jest dedykowana jako lokalizacja w Niemczech. Ten standard jakości „Made in Germany” i wysoki poziom wiedzy projektowej są znakiem rozpoznawczym firmy Brunner. W rezultacie współpraca z projektantami mebli o międzynarodowej renomie, takimi jak jehs+laub, Archirivolto, Wolfgang CR Mezger i osko+deichmann, stanowi fundamentalną część kultury korporacyjnej firmy. "Zamiłowanie do doskonałych mebli oraz zapał i umiejętność robienia tego, co w oczach naszych klientów wydaje się niemożliwe, to fundamenty, na których ta firma została zbudowana od początku." Ta zasada, sformułowana przez założycieli firmy, Helenę i Rolfa Brunnerów, obowiązuje do dziś, a ich płaszcz jest teraz również prowadzony przez dr Marca Brunnera, Tinę Lüdemann (z domu Brunner) i Philipa Brunnera z równą pasją.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek