BRÜHL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 287 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 287 elementów

BRÜHL

Producent: Brühl

Niemiecka firma rodzinna Brühl powstała w 1948 roku jako producent materacy i tapicerki. Od samego początku Brühl koncentrował się na produkcji zrównoważonych koncepcji siedzeń najwyższej jakości, prezentowanych w unikalnym i wyróżniającym się designie. Firma dostosowuje się zarówno do wymagań społecznych, jak i ekologicznych i przekłada je na współczesne, innowacyjne i wszechstronne meble do siedzenia. Koncepcje siedzisk firmy Brühl zapewniają nowoczesne rozwiązania dla wymagań stale zmieniającego się stylu życia. Charakteryzują się żywym, wszechstronnym językiem projektowania oraz wzorową trwałością i przyjaznością dla środowiska, co sprawiło, że Brühl stał się pierwszym niemieckim producentem mebli do siedzenia, któremu w 2009 roku przyznano znak „Niebieski Anioł” jako dowód szczególnej przyjazności dla środowiska. .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek