BRONCES MESTRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 421 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 421 elementów

BRONCES MESTRE

Producent: Bronces Mestre

Bronces Mestre to hiszpański producent luksusowej armatury łazienkowej i ekskluzywnych uchwytów. Nasze produkty zdobią luksusowe domy i ekskluzywne hotele od 1952 roku. Bronces Mestre, charakteryzujący się głównie klasycznym stylem, oferuje produkty wysokiej jakości, ekskluzywne, rękodzieła i ponadczasowe. przypieczętować tożsamość marki, oferując splendor, elegancję i wyrafinowanie w najbardziej ekskluzywnych pokojach. Siedziba Mestre znajduje się w Hiszpanii, a marka ma jeszcze dwa duże w Chinach i na Bliskim Wschodzie, oprócz dużej sieci dystrybucji na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek