BRL METAL DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

BRL METAL DESIGN

Producent: BRL Metal Design

Myapp to modułowy system wieszaków składający się z 5 elementów, które po połączeniu tworzą 20 modeli.

Wersje są mnożone, biorąc pod uwagę różne proponowane wykończenia. Myapp chce odpowiadać na różne gusta i potrzeby: można go umieścić w wejściu, łazience, kuchni, sypialni i w dowolnym miejscu, w którym może służyć. Jednocześnie, umieszczony w kompozycji różnych modeli i różnych wykończeń, nabiera nowej osobowości, która sprawia, że każda kreacja jest wyjątkowa, wyjątkowa i indywidualna.

Nowa limfa w panoramie współczesnych elementów wyposażenia wnętrz Istotą kolekcji wieszaków myapp jest możliwość wprowadzenia wariacji na temat wizualny, który łączy i jednoczy więcej elementów. Dzięki modułowemu systemowi, który może tworzyć do 20 różnych kombinacji, każdy element może stać się pojedynczym dodatkiem lub rodziną złożoną z modeli, kolorów i innowacyjnych wykończeń, idealne połączenie funkcjonalności i harmonii kształtów, aby nadać każdemu głębię i elegancję ściana.

Funkcjonalność i harmonia kształtów, aby nadać głębi i elegancji każdej ścianie. Myapp to 3 znaki, ale także 5, 20 lub wiele więcej i mnożą się, aby dostosować się do różnych przestrzeni, zastosowań i gustów.

Są one wyraz zmienności i wielości świata, w którym każdy szuka znaku swojej tożsamości.

3 modele - 20 kombinacji - 10 wykończeń

Do 200 rozwiązań do wyboru!

Biorąc pod uwagę możliwość tworzenia mieszanych kompozycji, nieskończone konfiguracje można uzyskać.

Środki i wymiaryMosiądz jest stopem składającym się z miedzi i cynku i jest uważany od czasów starożytnych za bardzo plastyczny i cenny materiał, a także udowodniono naukowo, że ma właściwości antybakteryjne, które m sprawia, że nadaje się do przedmiotów, które są często dotykane

w rzeczywistości bakterie znajdujące się nad mosiądzem są eliminowane w bardzo krótkim czasie.

Ekstremalna prostota montażuLinia wieszaków modułowych myapp jest łatwa do zamontowania zarówno na ścianie, jak i na dowolnym rodzaj boazerii lub na drewnie.

Rezultat jest niezwykle wytrzymały i bardzo przyjemny wizualnie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek