BRALCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 203 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 203 elementów

BRALCO

Producent: Bralco

Dwa pokolenia doświadczenia, zaangażowania i badań w dziedzinie mebli biurowych.

Historia Bralco jest ściśle związana z historią mebli, odkąd firma została założona i rozwijana w kraju i za granicą w weneckiej dzielnicy przemysłowej, która była domem dla dziedzina wyposażenia i włoska doskonałość od wielu lat. W 2014 roku firma Bralco otworzyła nową siedzibę produkcyjno-marketingową firmy Susegana w prowincji Treviso. Dziś Bralco oferuje rozwiązania i koncepcje wyposażenia, które spełniają wszystkie potrzeby wyposażenia biur poprzez 17 specjalnych kolekcji.

Wyjątkowa misja. Zawsze myślimy o ludziach i ich potrzebach, poszukując innowacyjnych materiałów, zwracając uwagę na szczegóły, stosując najlepsze zasoby włoskiego designu i produkcji przemysłowej o niskim wpływie na środowisko. Oferta Bralco charakteryzuje się i wyróżnia, udostępniając wszystkie swoje kolekcje z określonymi terminami dostawy: zorientowanie na klienta, nastawienie na rozwiązywanie problemów, gotowość do słuchania to wartości, które z dumą oferujemy rynkowi, a także 24-miesięczna gwarancja i gwarancja udostępniania naszych produktów i części przez 10 lat.

Silne wartości. Bralco zawdzięcza swój sukces także zespołowi silnie zmotywowanych pracowników, którzy podzielają filozofię firmy. Wartości ludzkie są kamieniem węgielnym w zarządzaniu zasobami, a szkolenie naszych pracowników pozwala nam oferować naszym klientom dokładne wsparcie sprzedaży, dostawy i obsługi posprzedażowej.

Projekt Made in Italy. Design to symbol, który wyróżnia nasze produkty Made in Italy i jest niezbywalną wartością dodaną dla Bralco, na której oparliśmy naszą historię. Produkt Bralco wyróżnia się charakterystycznym stylem i detalami, które czynią go wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Design Made in Italy poparty jest wysokimi standardami jakości i procesami przemysłowymi, które gwarantują stały poziom jakości naszych produktów.

Certyfikowana jakość. Innowacyjne techniki produkcji oparte na komputerach, w połączeniu z procesami produkcyjnymi posiadającymi certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, stanowią podstawę działalności produkcyjnej firmy Bralco. Każdy gotowy produkt jest testowany przez Catas, wykwalifikowaną jednostkę certyfikującą, w celu potwierdzenia jego zgodności z normami EN.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek