BOVEMA ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BOVEMA ITALIA

Producent: Bovema Italia

Bovema działa od ponad dwudziestu lat w obszarach wentylacji, oświetlenia i bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie całej Europy.

Wysoki poziom kompetencji zdobyty dzięki doświadczeniu sprawia, że firma jest referencją w zakresie doradztwa, projektowania i budowy obiektów zapewniających wysokie standardy jakość i kompletność oferowanego asortymentu produktów i usług.

Innowacje i badania inżynierskie to atuty, które czynią Bovema wyjątkowym i wyspecjalizowanym partnerem dzięki możliwości oferowania szytych na miarę rozwiązań zgodnych z normą ISO 9001.

Trzy atuty, które zawsze charakteryzował styl Bovema: zapobieganie, bezpieczeństwo, oszczędność energii. Zwłaszcza to ostatnie - na rynku, który zwraca coraz większą uwagę na kwestie zrównoważonego rozwoju i oszczędzania zasobów energetycznych - doprowadziło do powstania działu „Zielona Bovema”. Jej celem jest badanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających na zmniejszenie zużycia energii i poprawę warunków mikroklimatycznych w miejscu pracy.

Bovema z wielką starannością kieruje się nimi we wszystkich procesach rozwoju projektu: od projektowania po produkcję, od instalacji po konserwację. Sprawna obsługa klienta zapewnia szybką reakcję i pomoc we wszystkich systemach wykonanych przez firmę. Z tych wszystkich powodów jest tak wiele małych, średnich i dużych firm, które wybrały Bovema, wiodącego operatora w swojej branży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek