BOSSINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 220 elementów

BOSSINI

Producent: Bossini

Bossini to włoska marka armatury, której kolumny prysznicowe, baterie i głowice prysznicowe charakteryzują się starannym designem i niestrudzonymi innowacjami technologicznymi. Produkty Bossini są rozpoznawane i cenione na całym świecie za jakość, materiały i doskonałe wykonanie. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu Bossini obsługuje również rynek kontraktowy, hotele i centra wellness, promując wartości Made in Italy w dziedzinie baterii i armatury. Marka pozostaje wierna swojej idei łazienki nie jako drugorzędnego miejsca w domu, ale jako przestrzeni sprzyjającej dobremu samopoczuciu i relaksowi.

Bossini: baterie, kolumny prysznicowe i głowice prysznicoweBossini dąży do podniesienia wartości baterii łazienkowych we wszystkich ich możliwych form. Wiodące kolekcje kolumn prysznicowych i drążków przesuwnych uzupełniają baterie umywalkowe. Jednym z najnowszych produktów marki jest prysznic Frame, symbol filozofii firmy. Jego minimalistyczne linie kryją zaawansowaną technologicznie konstrukcję ze światłami LED i wytrzymałym rdzeniem ze stali nierdzewnej. Linia ręcznych i górnych pryszniców Syncronia ze stali nierdzewnej z różnymi formami i inteligentnymi mechanizmami pozwala użytkownikom wybierać różne rodzaje strumieni.

Elegancka klasyczna kolekcja Oki oferuje osobistą interpretację baterii umywalkowych, wannowych i bidetowych Bossini, charakteryzującą się zastosowaniem z mosiądzu. Oki Floor, stojąca kolumna prysznicowa ze zintegrowaną głowicą prysznicową, należy do tej samej kolekcji. Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest wytrzymała, ale nie jest nadmiernie ciężka. Różne ustawienia i innowacyjny, samoczyszczący strumień „Easy-Clean” są wyrazem zaangażowania firmy Bossini w ciągłe badania technologiczne. Minimalistyczny design staje się prawdziwym wyrazem w kolekcji głowic prysznicowych Manhattan o kwadratowych kształtach oraz w kolekcji Liberty o bardziej miękkim designie. Oba nadają się do użytku domowego i hotelarskiego. Zdecydowanie oryginalne są produkty marki na zewnątrz, takie jak prysznic Aquabambù, którego konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 316 obejmuje dwie baterie w wykończeniu ze stali polerowanej i matowej.

Łazienka, według Bossini Historia Bossini rozpoczęła się w 1960 roku, skupiając się na produkcji pryszniców spotkał się z natychmiastowym sukcesem. Kiedy większość produkcji była wykonywana ręcznie, firma unowocześniała ją, wprowadzając innowacyjne i wydajniejsze metody. W krótkim czasie firma rozrosła się, aby dotrzeć na rynki międzynarodowe, aż do osiągnięcia czołowej pozycji. Dziś Bossini jest obecny w ponad 60 krajach, zatrudniając ponad 160 pracowników. Sukces marki można znaleźć w ciągłym dążeniu do wysokiej jakości, bezpiecznych produktów Made in Italy. Włoska kreatywność przejawia się w różnych projektach firmy, od baterii po głowice prysznicowe. Dla Bossini kreatywność nigdy nie jest celem samym w sobie, ale najlepiej można ją wyrazić, gdy wspierana jest przez innowacyjne technologie, które mogą naprawdę poprawić jakość życia ludzi. Produkty Bossini opierają się na prostym spostrzeżeniu, że łazienka musi być postrzegana jako centralna przestrzeń w domu, idealne miejsce do dbania o siebie i ożywienia nowej koncepcji domowego wellness. Dzięki prysznicom i akcesoriom marka stara się nadać łazience bardziej nowoczesną i konkretną rolę w codziennym życiu poprzez technologię i badania. Marka jest zaangażowana w produkcję jak najbardziej zrównoważoną, bez odpadów, w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami. System Fit-Air do pryszniców i baterii jest doskonałym przykładem zaangażowania firmy w ochronę środowiska. Fit-Air wykorzystuje technologię, która miesza wodę z powietrzem, aby uzyskać większy strumień, jednocześnie marnując mniej wody. Bossini gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości materiały, takie jak stal i mosiądz, aby zapewnić długotrwałą wydajność bez kompromisów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek