BOSSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

BOSSE

Producent: Bosse

Firma Bosse Design z siedzibą w Höxter/Stahle została założona przez Güntera Bosse w 1962 roku. W latach 60/70 firma Bosse produkowała wysokiej jakości systemy meblościanek, które są nadal używane przez naszych klientów po ponad 50 latach. W latach 90-tych Bosse zasłynął jako pionier rozwiązań pokojowych w biurach typu open space. Produkt „ludzka przestrzeń” jest z powodzeniem sprzedawany od ponad 20 lat i został uznany za wiodący produkt w tym segmencie rynku. Od 1992 roku Bosse jest częścią globalnej grupy Dauphin.

Od 2002 roku Bosse produkuje system „modul space” w Höxter. Po wprowadzeniu na rynek firma Bosse mogła stale zwiększać sprzedaż. W odpowiedzi na wyznaczającą trendy i nowoczesną pracę w biurze typu open space firma Bosse wprowadziła na rynek „Human space Cube”, który od 2012 roku rozwija się pozytywnie z różnymi jednostkami biznesowymi: Modul space i Human space.

Bosse jest dobrze przygotowany na przyszłość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek