BOSC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

BOSC

Producent: Bosc

Firma została założona 1 kwietnia 1964 roku przez Marcelle i Josepha Bastiata. Poznali się i nauczyli swojego fachu w fabryce Capdevielle. Jeden był w warsztacie stolarskim, drugi przy wykańczaniu. Ich dzieci, Alain i Michel, dorastali w otoczeniu wiórów, zapachu drewna, narzędzi, tekstyliów i lakieru. Ostatnio Alain, który wraz z żoną Geneviève zarządza firmą, chciał stworzyć nową markę. Nosi ona symboliczną nazwę BOSC i opiera się na doświadczeniu i know-how w zakresie produkcji mebli i tapicerki krzeseł domowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek