BORG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

BORG

Producent: Borg

Borg to estońska firma specjalizująca się w produkcji mebli biurowych. Wzornictwo, meble i produkcja wyróżniają je od 2005 roku. Borg produkuje niepowtarzalne designerskie meble do wszelkiego rodzaju pomieszczeń i biur. Dzięki ścisłej współpracy z architektami meble Borg stają się częścią znanych hoteli i biur. Ich produkty nadają charakter pomieszczeniom, opowiadają historię i, co najważniejsze, dzięki wysokiej jakości materiałom mają tendencję do bardzo długiej trwałości. Czy to w domu, biurze czy hotelu, meble są w centrum tego wszystkiego.

Filozofia firmy Borg Dorastając w rodzinie producentów mebli, założyciel firmy, Mart Jõhvikas, żyje i oddycha projektowaniem mebli i rzemiosłem. Filozofia firmy Borg skupia się na estetyce i dbałości o szczegóły jako kluczu do tego, aby każdy produkt był wyjątkowy i ponadczasowy. Meble Borg powstają w Tallinie, stolicy Estonii, kraju słynącego z zaawansowanych technologii. Łącząc nowoczesną technologię i pomysłowe myślenie, tworzą funkcjonalne meble, które cieszą również oko i spełniają bardzo wysokie standardy. Niezależnie od tego, czy chodzi o konstrukcję i materiały redukujące hałas, czy o wysokiej jakości komfort, meble Borg są zawsze dobrze przemyślane.

Pracuj w ciszy w stylu BorgJedną z naszych najnowszych linii produktów są budki telefoniczne eCell redukujące hałas i moduły konferencyjne do otwartych biur. Otwarte biuro jest dobre, ponieważ wszystkie informacje poruszają się szybko, jest więcej miejsca i światła, możesz po prostu przenieść miejsca pracy, jeśli tego potrzebujesz. Jednak w otwartym biurze wszędzie panuje gwar i przeszkadza w koncentracji. Nasz projektant Mart Saar stworzył świetne rozwiązanie dla tego nowoczesnego środowiska: eCell jest w stanie sprawić, że poczujesz się jak jedyny w biurze. Jego celem jest izolacja i redukcja źródeł hałasu, tak aby jednostka nie przeszkadzała współpracownikom i odwrotnie. eCell gwarantuje wystarczającą prywatność, aby skupić się i czuć się komfortowo, zachowując jednocześnie wizualny kontakt z otoczeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek