BORA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BORA

Producent: Bora

BORA - ciesz się nową wolnością w kuchni

Z bawarskiego miasta Raubling firma BORA Lüftungstechnik GmbH rewolucjonizuje design i funkcjonalność kuchni dzięki wydajnym systemom wyciągu oparów BORA Professional, BORA Classic, BORA X Pure, BORA Pure i BORA Basic. Wizja „końca okapu” sprawia, że założyciel Willi Bruckbauer jest absolutnym pionierem.

Zasada BORA to fizyka stosowana, a nie magia: opary i zapachy są odsysane dokładnie tam, gdzie powstają – bezpośrednio na płycie kuchennej, prosto z garnków, brytfanek, patelni czy grilli. BORA wykorzystuje przepływ krzyżowy, który jest większy niż prędkość narastania oparów podczas gotowania - zarówno prosty, jak i skuteczny.

BORA oznacza najwyższe standardy jakości swoich produktów i usług. Fakt, że zakłady produkcyjne znajdują się w Niemczech i Austrii, zapewnia spełnienie tych zobowiązań. Stosowane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, takie jak stal nierdzewna i szkło. Linie produktów BORA są sprzedawane na całym świecie wyłącznie przez przeszkolonych, wyspecjalizowanych dostawców, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Wszystkie wyciągi oparów BORA pozwalają cieszyć się nową wolnością w kuchni. Perfekcyjne połączenie bardzo wydajnego wyciągu oparów i wydajnej płyty kuchennej przyciąga uwagę atrakcyjną estetyką bez ograniczania widoczności. BORA to idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Płyty grzewcze można dobrać zgodnie z indywidualnymi preferencjami gotowania. Czy to ceran, induction, surface induction, gas czy tepan.

Sukces firmy i jej produktów odzwierciedlają również liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak „365 Orte im Land der Ideen”, Niemiecka Nagroda Przedsiębiorcy, red dot award, Plus X Award, German Design Award, iF Design Award, Iconic Award oraz German Brand Award Good Design Award Chicago Athenaeum.

BORA – przegląd wizji i zalet

• Świeże powietrze

• Cicha praca

• Proste czyszczenie

• Skuteczność

• Najlepsze materiały

• Swoboda projektowania

• Przejrzysty widok

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek