BLOOMMING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

BLOOMMING

Producent: Bloomming

Bloomming tworzy fascynujące produkty designerskie do Twojego wnętrza. Naszym celem jest opracowywanie elastycznych i modułowych rozwiązań do wnętrz prywatnych, biur, targów, wydarzeń i przestrzeni publicznych, takich jak hotele i restauracje. Elastyczność, modułowość i zrównoważony rozwój to filary Bloomming. Nasze produkty są unikalne i różnorodne w swoich możliwościach, aby modyfikować swój projekt tyle razy, ile zechce końcowy użytkownik. Meble Blooming nadają się w 100% do recyklingu i są w 100% wyprodukowane w Holandii. Nowoczesne designerskie meble – wybór świetnych produktów designerskich, które pasują do każdej nowoczesnej przestrzeni aranżacji wnętrz. Kwitnąca to poezja przemysłowa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek