BLOCKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BLOCKO

Producent: BlockO

Produkty Vetrom czerpią zarówno inspirację, jak i motywację z nordyckiego designu, tekstury i funkcjonalności. W 2021 roku firma BlockO wprowadziła zupełnie nową przestrzeń do spotkań, stoisko biurowe o efektownym designie połączone z automatycznym systemem dezynfekcji. Celem jest uczynienie Twojego otoczenia przyjemniejszym dzięki kojącym kształtom i oryginalnym materiałom, jednocześnie tworząc bezpieczną przestrzeń do spotkań. Wszystkie główne komponenty produktów są produkowane w Finlandii. Firma wykorzystuje fińskie drewno i wciela w życie głębokie fińskie zrozumienie zdrowego i czystego środowiska. We wnętrzu kapsuły zastosowano wysokiej klasy materiały, takie jak laminaty Fenix i Slalom Eco Felts.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek