BLISS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BLISS

Producent: Bliss

BLISS to nowa marka stworzona przez ludzi, którzy w branży tekstylnej są od bardzo dawna. Firma odziedziczyła wiedzę techniczną i zasoby Citela – producenta tkanin outdoorowych, założonego w 1875 roku w Barcelonie – i dodała szczególną wrażliwość i perspektywę estetyczną. Misją BLISS jest produkcja tkanin użytkowych i dekoracyjnych stworzonych dla zmysłów.

Zespół firmy chciał stworzyć markę, która nie tylko zademonstrowała swoje techniczne know-how w zakresie tkanin akrylowych w 100% barwionych w masie, ale również wyraziła swoją filozofię życie. BLISS chce inspirować i inspirować się, dzieląc się swoim ogromnym zainteresowaniem designem, technologią, kolorami i kształtami z klientami i partnerami. BLISS opiera się na pasji, nowych pomysłach, wysiłku i ciągłym pragnieniu doskonalenia.

Proces twórczy:

Proces twórczy jest ściśle związany z twórczą podróżą projektantów, pracowników, menedżerów produktów lub architektów, którzy polegają na tkaninach ucieleśniają własne produkty wysokiej jakości (meble, parasole, poduszki, zasłony…). Firma stara się nawiązać z nimi kontakt na poziomie emocjonalnym i zawodowym, starając się usprawnić i ułatwić ich zadanie, i czuje się szczególnie szczęśliwa, gdy ma okazję projektować i pracować razem, ramię w ramię, nad wyjątkowymi kolekcjami.

BLISS nigdy nie zapomina o technicznej stronie tkanin użytkowych, inwestując w badania i rozwój, aby znaleźć sposób na zagwarantowanie jakości i bezpieczeństwa kolekcji.

Podejście BLISS do zrównoważonego rozwoju polega na tym, że nie ma lepszego sposobu na ochronę środowiska niż konsumpcja mniej. W tym celu BLISS tworzy trwałe produkty, które naprawdę się wyróżniają.

Tworzenie jest ulubionym stanem umysłu firmy - jej błogością - a chęć wyobrażenia sobie, wyobrażenia i produkcji naprawdę wyjątkowych tkanin jest powodem do bycia .

Firma uwielbia przekształcać swoje pomysły, estetykę i żywe usposobienie w rzeczywistość dzięki tkaninom, które oferują również techniczne cechy outdoorowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek