B-LINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

B-LINE

Producent: B-Line

Giorgio Bordin, który chciał ożywić historyczne ikony włoskiego designu i oferować meble dla sektorów mieszkaniowych i kontraktowych, założył B-Line w 1999 roku. Od początku marka łączyła reedycje ze współczesnymi akcesoriami meblowymi zaprojektowanymi przez międzynarodowych twórców. Produkty B-Line są poprzeczne, idealne do wnętrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i miejsc pracy. Nadają się również do wyposażenia tych coraz bardziej hybrydycznych i elastycznych miejsc, które muszą zaspokajać potrzeby zmieniającego się współczesnego stylu życia. Firma zwraca szczególną uwagę na zrównoważony rozwój i trwałość swoich produktów, których materiały są w całości Made in Italy. Zaangażowanie firmy B-Line w ochronę środowiska obejmuje cały proces produkcji, a gotowe i półprodukty regularnie poddawane są starannym procedurom kontroli jakości.

Ponowne wydania ikony designu B-LineWśród historycznych produktów włoskiego wzornictwa ponownie wydawanych przez B-Line jest kabriolet Multichair przez Joe Colombo. Stworzony do rozmowy lub relaksu, fotel z siedziskiem z tkaniny składa się z dwóch elementów, spiętych skórzanymi paskami, szpilkami i tulejami, których można używać również indywidualnie. Multichair charakteryzuje się technicznym wyrafinowaniem, wysokiej jakości materiałami i podwójną duszą - poważną i nieformalną, w idealnym popowym stylu. Kolejnym kultowym produktem B-Line jest wózek Boby, zaprojektowany w 1970 roku przez Joe Colombo, który nazwał go „szafką typu tower” – przedmiotem „racjonalnym, funkcjonalnym i funkcjonalnym”. Wprowadzony do produkcji przez B-Line ponownie w 1999 roku, Boby został początkowo stworzony jako dynamiczny mebel, aby zaspokoić potrzeby współczesnych nawyków pracy i wielorakich wymagań domu i biura. Szuflady i przegrody z formowanego wtryskowo ABS pozwalają na prostą pionową modułowość i niestandardowe funkcje

ponadto pięć polipropylenowych kółek gwarantuje wszechstronną mobilność.

Modułowy stolik kawowy ABS 4/4 B-Line został stworzony w 1969 roku przez światowej sławy projektant Rodolfo Bonetto jako wielofunkcyjny produkt przypominający kameleona, który szybko zmienia położenie i zastosowanie, umożliwiając nowe interpretacje przestrzeni życiowej. Błyszczące plastikowe, zaokrąglone linie i cztery proste, zazębiające się elementy tworzą serpentynowy stół, okrągły stolik kawowy, narożne półki i modułową biblioteczkę. 4/4 to inteligentne rozwiązanie do poczekalni, biur, domów i pracowni. Fotel Boomerang to także dzieło Rodolfo Bonetto. Przyjemna i pojemna, charakteryzuje się niezbędnymi, miękkimi liniami oraz tylną kieszenią, która pełni rolę stojaka na czasopisma. Jego pozorna prostota wynika z zaprojektowania przez Bonetto wewnętrznej konstrukcji stalowej, która nadaje mu sugestywny kształt inspirowany jego nazwą. Boomerang to wygodne krzesło o wysokim designie, które łączy w sobie najwyższej jakości materiały z rzemieślniczą produkcją, w 100% Made-in-Italy.

Współczesne meble B-Line B-Line oferuje również bogatą produkcję nowoczesnych mebli, które powstały we współpracy z międzynarodowymi projektantami. Krzesło i stołek Woopy z polietylenu stworzony przez projektanta Karima Rashida do użytku wewnątrz i na zewnątrz interpretuje faliste kształty

stołek, idealny do zastosowań mieszkaniowych i kontraktowych, oferuje obszerne oparcie z wygodnymi podłokietnikami i ma podnóżek z chromowanej rury. Esa to sześciokątna pufa, która łączy w sobie esencję japońskiego designu z rzemiosłem Made in Italy. Jego drewniana rama jest wyściełana pianką poliuretanową i tapicerowana tkaniną

jego indywidualność polega na połączeniu kilku elementów, które mogą tworzyć kompozycje o różnych rozmiarach i odcieniach. Merano to prestiżowa kolekcja zaprojektowana w 2017 roku przez Raffaellę Mangiarotti i Ikkę Suppanena. Elegancki i lekki, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz lub w miejscach publicznych. Smukłe stalowe formy konstrukcji zapewniają obszerne i wygodne poduszki na małej sofie, a także na fotelu. Prostokątny stół drewniany Tran Tran, zaprojektowany przez Maddalenę Casadei w 2019 roku, łączy pracę, jedzenie i spotkania, codzienne czynności, które nakładają się na nowe sposoby pracy w ciągłej i ciągłej ewolucji. Prostokątny blat ma zaokrąglone rogi i krawędzie oraz opiera się na parze nóg w kształcie litery A.

Sklep internetowy B-Line z meblami i akcesoriami Maximus DesignB-Line jest dostępny w sklepie Maximus Design.com. Zdobądź ikony designu i nowe współczesne produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek