BLIFASE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

BLIFASE

Producent: Blifase

Blifase Srl to rzemieślnicza i rodzinna firma, specjalizująca się w produkcji drewnianych krzeseł, foteli, sof i hokerów, przeznaczonych głównie na rynek Contract. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom doświadczenie trzech pokoleń i ponad 55 lat działalności, aby oferować niestandardowe rozwiązania, od pierwszego kontaktu po skuteczną kontrolę posprzedażną. Naszymi podstawowymi wartościami są jakość wykonania, wzornictwo, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo.

W pełni certyfikowana jakość.Ważne jest dla nas zagwarantowanie odpornych krzeseł do intensywnego użytkowania miejsc publicznych oraz szanowanie specyficznych wymagań różnych rynków w zakresie smaku, bezpieczeństwo i potrzeby. Nasza elastyczna struktura wewnętrzna pozwala nam dostarczać również małe ilości i gwarantuje wysoki poziom dostosowania. Nasza firma łączy design z bezpieczeństwem: system kontroli jakości zgodny z normami ISO 9001 i FSC

wszystkie nasze produkty są ognioodporne i przetestowane przez CATAS. Zwracamy szczególną uwagę na każdy etap produkcji, aby szanować wartości i autentyczność naszej etykiety Made in Italy. Dotyczy to zarówno doboru surowców, jak i przestrzegania norm bezpieczeństwa. Jesteśmy dumnymi zwolennikami wzornictwa i wysokiej jakości produktów.

ICD Włoski Okręg Krzeseł Możesz nas znaleźć w gminie Corno di Rosazzo (Udine), w dobrze znanym Włoskim Okręgu Krzeseł, we Friuli Venezia Giulia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek