BLANCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 157 elementów

BLANCO

Producent: Blanco

Kiedy firma BLANCO została założona przez Heinricha Blanca, w 1925 roku, nasz cel był jasny: po prostu było to bycie „najlepszym”.

Firma zyskała światowe uznanie dzięki nieustającemu zaangażowaniu w produkcję innowacyjnych, ale funkcjonalnych produktów najwyższej jakości. jakość oraz wspieranie naszych produktów niezrównanymi usługami. To zobowiązanie pozostaje kamieniem węgielnym naszej polityki.

W centrum naszej filozofii jest również troska o środowisko i wiele lat temu firma BLANCO utworzyła dział zajmujący się rozwojem produktów i procesów produkcyjnych przyjaznych dla środowiska.

Początkowo zajmujący się wytwarzaniem produktów z najwyższej jakości stali nierdzewnej, od tego czasu opracowaliśmy różne inne wysokiej jakości materiały, w szczególności wprowadzenie koloru za pomocą naszego kompozytowego materiału zlewowego SILGRANIT® PuraDur® II, a teraz kolorowanie za pomocą drobnej ceramiki szamotowej.

Dzisiaj dostarczamy ponad 120 krajów z naszej siedziby w Niemczech, asortyment jest stale aktualizowany w odpowiedzi na zmieniające się czasy i potrzeby, a wiele produktów przez lata zdobyło prestiżowe międzynarodowe nagrody za wzornictwo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek