BIVAQ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

BIVAQ

Producent: Bivaq

Firma Bivaq została założona w 2003 roku w Barcelonie (Hiszpania) przez młodego przedsiębiorcę i mały zespół zaangażowanych profesjonalistów. Od początku naszym celem było tworzenie, innowacyjność i wprowadzanie na rynek kolekcji outdoorowych, które przełamywały standardowe tendencje, ale jednocześnie wyróżniały się wygodą i jakością. Z centrali w Barcelonie i zakładu produkcyjnego w Tarragonie (Hiszpania), Bivaq projektuje, opracowuje i produkuje wszystkie współczesne meble ogrodowe.

Bivaq wszedł na rynek projektowania mebli ogrodowych z kolekcją Unox zaprojektowaną przez Andrésa Blutha. Po tym pierwszym kroku nadal koncentrujemy się na rozwijaniu kreatywnej, innowacyjnej i dynamicznej strategii biznesowej i produktowej.

Bivaqowi udaje się zapewnić mocną pozycję na międzynarodowej scenie projektowej, a dzięki jasnej osobowości nasza tożsamość odgrywa wiodącą rolę w większość z 15 krajów eksportujących na cały świat.

Produkty Bivaq można znaleźć w najbardziej ekskluzywnych sklepach z meblami designerskimi i są polecane przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i krajobrazu w szerokiej gamie projektów.

Chociaż ich pochodzenie to jako zewnętrzne kolekcje mieszkaniowe, Bivaq rozwinął również swoją działalność na rynku kontraktowym i hotelarskim, realizując duże projekty z własnymi projektami lub propozycjami szytymi na miarę.

Z wyraźnym powołaniem do projektowania i jakości, nasza szeroka gama produktów zapewnia komfort i zrelaksuj sposób życia. Produkty Bivaq wyróżniają się prostotą, innowacyjnymi materiałami i ponadczasową trwałością w ramach globalnego designu.

Nasz personel składa się z wybitnych, kreatywnych i szczęśliwych ludzi, którzy lubią wszystko, co robią i chcą przekazać te same wartości poprzez swoją obsługę i produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek