BIRGIT MORGENSTERN STUDIOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BIRGIT MORGENSTERN STUDIOS

Producent: Birgit Morgenstern Studios

Birgit Morgenstern studiowała sztukę i projektowanie w Hanowerze i ukończyła studia z dyplomem z projektowania. po studiach pracowała w wydawnictwie w Hamburgu. W 2004 roku założyła w Lüneburgu studio projektowe z własną pracownią sitodruku. Wśród produktów znajdują się tapety, tekstylia domowe, poduszki, obrusy, serwetki, papiery prezentowe, a ostatnio także wełniane szaliki.

W jej tapetach motywy i sitodruk ręcznie drukowane na cienkim fizelinie, w nieregularnych lub regularnych odstępach. Tapeta na ścianie niemal całkowicie łączy się z tłem, a na ścianie wisi nadruk dłoni. Ten efekt nadaje pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. Kolorystyka jest przyzwoita, a tapeta nie dominuje na pierwszym planie, ale przyczynia się do stworzenia atmosfery mieszkalnej.

Z oferty dekoracyjnej opracowuje wraz ze swoimi klientami indywidualne okładziny ścienne i okienne, które są dopasowane kolorystycznie i rozmieszczają motywy w poszczególnych pomieszczeniach . Jej koncepcja kolorystyczna jest wrażliwa i powściągliwa i zawsze nawiązuje do architektury wnętrz. w charakterze doradczym pomaga klientom w doborze i aranżacji mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek