BIOKAMINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

BIOKAMINO

Producent: Biokamino

Doświadczenie i profesjonalizm ludzi, którzy tam pracują to elementy o podstawowym znaczeniu dla sukcesu firmy, wystarczy technologia, jeśli nie jest dobrze zarządzana i zoptymalizowana, najpierw zainwestowaliśmy w ludzi, a następnie wyposażyliśmy ich w najlepszą technologię, aby pozyskujemy dzięki temu zespół gotowy, dynamiczny i uważny na potrzeby klienta.

Dzięki know-how zdobytemu przez lata produkcji oferujemy naszą markę bioKamino.

Produkty i produkowane w całości we Włoszech w naszej firmie, produkty są średnie -wysokie zaprojektowane przez nasz dział techniczny z naciskiem na bezpieczeństwo, jakość i cechy konstrukcyjne, nasze palniki są standardem absolutnym bezpieczeństwem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek