BIO.DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BIO.DESIGN

Producent: Bio.design

API Italia jest wiodącą firmą obecną od ponad 30 lat w branży gospodarki wodnej w celach estetycznych i rekreacyjnych oraz do nawadniania (sztuczne jeziora, fontanny, gry wodne, biologiczne uzdatnianie wody oraz profesjonalne nawadnianie wbudowane).

API Italia rozpoczyna swoją działalność w Mediolanie w 1980 roku, skupiając się głównie na nawadnianiu pól golfowych i parków publicznych: firma planuje instalacje dla ponad 30 obiektów golfowych oraz dla najważniejszych parków we Włoszech.

Na początku lat 90. API Italia wprowadza na rynek włoski scentralizowany system telekontroli do zarządzania wszystkimi miejskimi terenami zielonymi

opracowuje i produkuje inteligentne sterowniki, które mogą zarządzać wszystkimi technologiami ogrodu, nawadniania, oświetlenia, fontann i basenów oraz planuje wiele z najważniejszych fontann we Włoszech. W 1995 roku uzyskuje wyłączną licencję na produkty OASE (monumentalne fontanny i jeziora).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek