BIN SISTEMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BIN SISTEMI

Producent: Bin Sistemi

BIN SISTEMI Bin Sistemi srl jest młodą i aktywną firmą produkcyjną z rodzimym powołaniem do technologii budowlanej w celu usprawnienia pracy w branży budowlanej.

Bin Sistemi specjalizuje się w produkcji elementów dachów wentylowanych, prezentując innowacyjne i idealne rozwiązania w zakresie jakości, funkcjonalności i łatwej realizacji. Gama produktów zaskoczy Państwa kompletnością i asortymentem składającym się z ulepszonych i ulepszonych produktów, które zostały przebadane i przetestowane poza powszechne zastosowanie.

Bin Sistemi dysponuje odpowiednim sprzętem, parkiem maszynowym i profesjonalną kadrą, która jest w stanie dostarczyć rozwiązania adaptowalne do konstrukcji dowolnych rodzaju i wielkości, dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży odsprzedaży i budownictwa. Jesteśmy zawsze świadomi wymagań klienta, dostarczając zawsze najlepszą jakość dla serii standardowych i na zamówienie.

Tylko część naszego katalogu produkcyjnego jest prezentowana na tej stronie, ale jeśli masz inne wymagania, nie wahaj się skontaktuj się z nami: być może mamy już rozwiązanie, którego potrzebujesz, ale prawie na pewno możemy je udostępnić.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek