BIGMAT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

BIGMAT

Producent: BigMat

Bigmat to pierwsza międzynarodowa sieć niezależnych sprzedawców materiałów budowlanych.

Stworzona przez szefów firm blisko swoich profesjonalnych klientów w 1981 r., BigMat podziela te same wartości zakotwiczenia lokalnego i posiadania ludzkiego wymiaru jako siły stojącej za budownictwem MŚP.

BigMat oferuje profesjonalistom budowlanym i majsterkowiczom na dużą skalę gamę wysokiej jakości materiałów budowlanych do nowych budynków i renowacji, stanowiąc główne ogniwo na drabinie zawodowej między producentem a klientem końcowym. Naszą misją jest zrównoważony rozwój w kilku krajach i reprezentowanie niepowstrzymanej siły na rynku materiałów budowlanych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek