BIEMME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

BIEMME

Producent: Biemme

Rzetelność i kompetencje w obsłudze branży budowlanej i fabryk od ponad trzydziestu lat.

Dynamiczność i przedsiębiorcza intuicja pozwoliły firmie, założonej w 1983 roku przez Piergiovanniego Biagiotti, stworzyć grupę, która dziś osiągnęła niezwykłe i trwałe wyniki, zarówno w skali kraju i na arenie międzynarodowej

te wyniki sprawiają, że Biemme jest jedną z pierwszych krajowych firm w tym sektorze.

Firma, której pan Piergiovanni Biagiotti jest do dziś przewodniczącym, zainwestowała i nadal inwestuje w eksperymentowanie z nowymi technologiami i nowymi materiałami, aby oferować swoim klientom coraz nowsze produkty o absolutnej niezawodności, które produkuje i sprzedaje wewnątrz nowoczesnej struktury należącej do grupy.

Firma zachęcona dotychczasowym uznaniem zamierza nadal spełniać wymagania klientów z coraz większym zaangażowaniem, dzięki wykorzystaniu coraz bardziej wyspecjalizowanych pracowników i wysoko wykwalifikowanych konsultantów.

Biemme rozpoczął swoją historię y z produkcją i sprzedażą ekspandowanego polietylenu o zamkniętych komórkach, pod nazwą handlową Polirex, przedmiotu do tej pory nieznanego na rynku włoskim

Dzięki Biemme dziś produkt ten jest szeroko stosowany i znany. Następnie, kontynuując zawsze badania w celu dostarczenia innowacyjnych propozycji, firma zaczęła produkować włókninę o nazwie Fioccotex

również w tym przypadku Biemme był pionierem i prekursorem, a włóknina (geowłóknina) stała się w ciągu kilku lat materiał, którego wszyscy używają.

Linia produktów, która pozwoliła Biemme na duży skok jakościowy, to zdecydowanie produkty z siatki z włókna szklanego, produkowane i sprzedawane pod handlową nazwą Glasstex. Rodzina Glasstex, dzięki wysokim standardom jakości różnych produktów, z których wiele posiada certyfikaty krajowych i międzynarodowych instytutów badawczych, pozwoliła firmie Biemme odnieść wielki sukces zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Sukces ten trwa do dziś i jest klejnotem koronnym firmy.

Te cele sprawiły, że Biemme jest jedną z pierwszych firm we Włoszech w sektorze budowlanym, które uzyskały certyfikat systemu jakości ISO 9001 / UNI EN ISO 9001.

Produkty firmy Biemme, każdy z własnymi i zarejestrowanymi znakami towarowymi, to:

- POLIREX, polietylen ekspandowany o zamkniętych komórkach i polietylen sieciowany chemicznie. FIOCCOTEX to włóknina (geowłóknina) z poliestru lub polipropylenu tkana przez mechaniczne igłowanie bez klejów i/lub chemicznych i/termicznych lub spoiw. FIBROMIX, 100% dziewicze włókna polipropylenowe bez regenerowanych materiałów na bazie olefin.

- GLASSTEX, siatka z włókna szklanego z wykończeniem antyalkalicznym, odpowiednia do tynków, zbrojenia cementu i jastrychów, wspomagania powłok wyrównujących w izolacji zewnętrznej, zbrojenia płyt marmurowych i podkładów mozaikowych. SYSTEM ARMATEX, do wzmacniania umocnień, ścian i wielu innych konstrukcji, zwłaszcza w obszarach sejsmicznych.

Biemme srl niezawodność i niezawodność w czasie:

- Dynamizm i przedsiębiorcza intuicja

- Ciągłe inwestycje w badania

- Obecny w całej Europie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek