BETONROSSI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BETONROSSI

Producent: Betonrossi

Betonrossi spa, wiodąca włoska firma w produkcji betonu towarowego, jest dużym koncernem przemysłowym, który współpracuje z Cementirossi, spółką-matką grupy o tej samej nazwie i liderem w produkcji cementu, dodając zarówno wytrzymałości i synergii z biznesem.

Partnerstwo przemysłowo-produkcyjne, które radykalnie zmieniło kształt rynku dzięki rocznej produkcji około miliona trzystu metrów sześciennych betonu, 50 mieszalni i ponad 220 pojazdów, od betonomieszarek po pompy do betonu.

Niezwykłe bogactwo zasobów ludzkich i majątku produkcyjnego, wyjątkowy kapitał ludzi, środków i technologii w służbie budów i jakości.

Wszystko dlatego, że w tak rozdrobnionym i złożonym przemyśle Betonrossi wybrał jakość, kierując się precyzyjną strategią, dzięki której stał się technologicznym punktem odniesienia w sektorze.

Betonrossi: niezwykłe bogactwo pomysłów, mężczyźni a i zasoby!

Betonrossi: model produkcji w czołówce branży

Jak zawsze sukces jest wynikiem pomysłów, które nieustannie ewoluują, aż osiągną formę, w której takie czynniki jak intuicja, doświadczenie, badania i technika zbiegają się i stają jeden.

A w Betonrossi sukces jest owocem innowacyjnych wyborów strategicznych, które wkrótce stają się wzorem i punktem odniesienia dla całej branży.

Innowacje i technologie w czołówce branży: to kluczowe aspekty misji naszej firmy . Precyzyjna strategia poparta ważnymi inwestycjami w badania i rozwój, prawdziwe i właściwe strategiczne serce grupy, centrum działalności ukierunkowanej na ciągłą ewolucję produktu oraz wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i efektywnych technologii.

Wyposażony dział R&D z najnowocześniejszym wyrafinowanym oprzyrządowaniem obsługiwanym przez wyjątkowy zespół wysoko wykwalifikowanych techników i profesjonalistów, którzy pracują w stałej współpracy z klientem, interpretując jego potrzeby, a następnie przekształcając je w wysoko kwalifikowane produkty i usługi.

Nowe modele produkcji i nowe rozwiązania dla gotowych -beton mieszany zrodzony z wyborów strategicznych, logistycznych, technologicznych, technicznych i operacyjnych dokonanych według bardzo konkurencyjnych parametrów.

Betonrossi: jakość na granicy doskonałości!

Jakościowe rozwiązania na placu budowy

To, co charakteryzuje Betonrossi to przede wszystkim jego technologia. W tak rozdrobnionym i złożonym przemyśle, który dość często koncentruje się na ilości, Betonrossi zdecydował się na jakość, kierując się precyzyjną strategią, która wkrótce doprowadziła do tego, że stał się technologicznym punktem odniesienia dla sektora.

Wybór i filozofia, które z jednej strony zaowocowało ciągłym doskonaleniem technologii produkcji, a z drugiej strony produkcją i sprzedażą betonów najwyższej jakości.

Jeśli chodzi o produkcję, wystarczy powiedzieć, że wszystkie zakłady Betonrossi wyposażone są w premiksery i zautomatyzowane systemy kontroli.

Nie zapominając o tym, że firma w celu zagwarantowania najwyższej jakości dostarczanych agregatów wyposażyła wszystkie swoje zakłady w dedykowany system kontroli, który automatycznie rozpoznaje pojazd i rodzaj przewożonego materiału, ważymy materiałów, zarządzać dostawami i przeprowadzać wymagane testy i kontrole: wszystko ma na celu optymalizację cyklu produkcyjnego.

Betonrossi: technologiczny punkt odniesienia dla branży r!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek