BERTAZZONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BERTAZZONI

Producent: Bertazzoni

Od ponad 100 lat urządzenia kuchenne firmy Bertazzoni pomagają ludziom przynosić na rodzinny stół najlepsze domowe jedzenie. Bertazzoni jest do tego dumny i dobrze przygotowany, ponieważ jedzenie i gotowanie są niezbędnymi elementami włoskiego życia rodzinnego. Maszyny do gotowania Bertazzoni są dostępne od ponad wieku, budując reputację opartą na jakości inżynierii i pasji do jedzenia. Urodzone tu w Emilii-Romagnie – koszyku chleba we Włoszech – są idealnymi składnikami do kuchni, którą będziesz smakować. Bez względu na to, czy wybierzesz nasze maszyny do zabudowy, czy wolnostojące, i niezależnie od stylu gotowania, produkty Bertazzoni pozwalają Ci wybrać najlepsze składniki i ugotować je z precyzją, stylem i smakiem.

Najlepsze składniki do całej kuchni

Bertazzoni jest inspirowana pasją do wysokiej jakości maszyn do gotowania. Nasze maszyny do zabudowy i kuchenki kuchenne świętują długą tradycję rzemiosła i inżynierii. Najlepsza w swojej klasie technologia i wyjątkowe podejście estetyczne ukazują prawdziwy włoski styl wzornictwa. W rezultacie maszyny Bertazzoni pomagają tworzyć piękne kuchnie, w których suma części jest większa niż całość. Inżynierowie Bertazzoni podeszli do nowych maszyn do zabudowy, mając na uwadze najwyższą jakość wykonania, trwałość i innowacyjność. Ten sam poziom staranności i dbałości o szczegóły, co w wolnostojących kuchenkach, jest natychmiast widoczny w maszynach do zabudowy.

5 Wszystko zostało przemyślane, od sposobu, w jaki ludzie korzystają z kuchni, po obraz, który chcą wyświetlać. Zaprojektowane i skonstruowane dla ludzi, którzy kochają gotować, przez ludzi, którzy potrafią gotować, te maszyny są jak najlepsze składniki. Można je zestawić w Twojej kuchni, oferując połączenie eleganckiej formy i funkcji, technologii i niepowtarzalnego stylu. Napoleone Bertazzoni otworzył pierwszą nowoczesną fabrykę firmy w 1909 roku. Od 1998 roku produkcja w nowoczesnej fabryce w Guastalla wzrosła czterokrotnie. A w 2018 roku Bertazzoni otworzył najnowocześniejszą, specjalnie zbudowaną fabrykę do produkcji nowej kolekcji do zabudowy. Nic dziwnego, że nasze maszyny są szczytem włoskiego wzornictwa przemysłowego i produkcji. Unikalne podejście Bertazzoni łączy przemysłowe metody produkcji i umiejętności inżynierskie ze specjalnymi wykończeniami inspirowanymi włoskim rzemiosłem. Seria Professional oferuje kultowy styl Bertazzoni dla kucharzy amatorów, z wykończeniami opartymi na procesie opracowanym dla włoskich luksusowych samochodów sportowych. Seria Modern oferuje eleganckie, współczesne wzornictwo, wykonane ze stali nierdzewnej, czarnego metalu, miedzi i cynku. Seria Heritage składa hołd oryginalnym piecom opalanym drewnem Bertazzoni, wykończonym w emaliowanych kolorach i z metalowymi wykończeniami. Wraz z piekarnikami i płytami grzejnymi znajdziesz pełną kolekcję pasujących lodówek, zmywarek i okapów. Te doskonałe składniki są sercem wysokowydajnej kuchni.

Inżynieria precyzyjna

Mając korzenie w produkcji urządzeń zapewniających przyjemność z jedzenia, Bertazzoni wie, gdzie leży jego serce i dusza. Prosta destylacja zawsze była prawdziwa: rodzina, żywność, inżynieria. Połączone w sercu domu, w kuchni. Dla Włochów – być może bardziej niż w jakiejkolwiek innej kulturze – istnieje naturalne połączenie designu i inżynierii. Inżynieria zapewnia, że wytwarzasz produkty, które działają doskonale – ale nieodłączne powinowactwo z designem, bliski sojusznik inżynierii, oznacza, że produkty Bertazzoni również wyglądają stylowo i elegancko. Forma i funkcja stają się jednym. Bertazzoni zawsze był liderem w technikach produkcji, stosując najnowocześniejsze metody w swoich fabrykach na każdym etapie rozwoju firmy. W Guastalla od 1998 roku produkcja w fabryce high-tech wzrosła czterokrotnie. Ale nic nie stoi w miejscu. Większy zakład, wykorzystujący najnowszą technologię, wkrótce umożliwi dalszy wzrost mocy produkcyjnych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na produkty. W tym regionie zakorzeniona jest również inżynieria i kunszt, które umożliwiają tworzenie wspaniałych sprzętów kuchennych. Wokół Guastalla, w pobliskich znanych na całym świecie miastach, takich jak Turyn, Bolonia i Mediolan, działają globalne firmy przemysłowe. Firmy, które produkują kultowe samochody i motocykle

oraz inne światowe firmy bijące na głowę w przetwórstwie spożywczym, maszynach rolniczych, motoryzacyjnych, hydraulicznych, budowlanych i ceramicznych. Alfa Romeo, Ducati, Lamborghini, Ferrari.

Romantyczne, niemal poetyckie nazwy, ale reprezentujące potężne maszyny, zaprojektowane z myślą o doskonałości, dopracowane i opracowane przez najcięższą konkurencję na świecie. Bertazzoni czerpie z nich inspirację. Marketing jest niezbędny w całym przedsięwzięciu, a marka Bertazzoni jest obecnie rozpoznawana w coraz większej liczbie krajów na całym świecie. Rośnie, ponieważ Bertazzoni oznacza jasną i pożądaną obietnicę. Daje klientom środki do tworzenia pięknej kuchni – przy użyciu urządzeń wykonanych z precyzyjną inżynierią i przemyślanym projektem. To filozofia i podejście, które zawsze jest zakorzenione w rodzinie, tak jak nasi klienci. Opiera się na głębokiej wiedzy, że gotowanie łączy rodziny i uznaniu, że produkty wysokiej jakości pomagają osiągnąć ten cel. To włoska sztuka, którą docenia świat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek